Kdo je to?
Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Alexandra Udženija

Kdo je Alexandra Udženija? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Líbí se stručný životopis s osobou Alexandra Udženija? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Virál? Vzpomněli byste si na význam slova Arbitráž? Vzpomenete si na definici slova Prezenční studium? Znáte definici termínu Empatie?

Klíčová slova: kdo je Alexandra Udženija?, osobnost, popis, wiki, politici, vysvětlení, život, politici, kde se narodila Alexandra Udženija?, datum narození, místo narození, životopis, Alexandra Udženija, kdy se narodila Alexandra Udženija?, osobnosti, informace

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Alexandra Udženija ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Alexandra Udženija na Youtube

Hledat heslo Alexandra Udženija ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Alexandra Udženija na Google obrázcích

Hledat heslo Alexandra Udženija ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Udženija?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Alexandra Udženija? Kdy se narodila Alexandra Udženija? Kde se narodila Alexandra Udženija? Alexandra Udženija je v kategorii Politici

Kategorie politici, kongresmen v bílém, alexandra Udženija, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.