Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Zaujala vás biografie osobnosti Alexandra Udženija? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Životní styl? Víte, co je to Citoň? Vzpomenete si na definici slova Komiks? Rozumíte pojmu Patetický?

Klíčová slova: formulace, heslo, přesný význam, odborný výraz, definice, pojem, popis, význam, co je to Alexandra Udženija?, co znamená, popis, politici, slovo, wiki, původ slova, lexikon

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Udženija ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Alexandra Udženija na Youtube

Hledat pojem Alexandra Udženija ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Alexandra Udženija ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Udženija?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.