Kdo je to?
Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Alexandra Udženija?

Kdo je Alexandra Udženija? Životopis, informace, biografie, politici

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Líbí se stručný životopis s osobou Alexandra Udženija? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Smog? Vzpomenete si na definici slova Gumbo? Vzpomenete si na definici slova Leasing? Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření?

Klíčová slova: život, politici, popis, lexikon, národnost, datum narození, kdy se narodila Alexandra Udženija?, zajímavosti, politici, místo narození, vysvětlení, wikipedie, biografie, kdo je Alexandra Udženija?, Alexandra Udženija, osobnosti

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Alexandra Udženija

Hledat videa s názvem Alexandra Udženija na Youtube

Vyhledat heslo Alexandra Udženija ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Udženija ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Alexandra Udženija ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Alexandra Udženija ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Alexandra Udženija? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alexandra Udženija? Kdy se narodila Alexandra Udženija? Kde se narodila Alexandra Udženija? Alexandra Udženija patří do kategorie Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.