Kdo je to?
Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Alexandra Udženija?

Kdo je Alexandra Udženija? Životopis, informace, biografie, politici

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexandra Udženija s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Espresso? Pamatujete si definici pojmu Griliáš? Vzpomenete si na definici slova Moka káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Folklór?

Klíčová slova: lexikon, informace, místo narození, osobnosti, politici, politici, datum narození, život, kdy se narodila Alexandra Udženija?, biografie, vysvětlení, kde se narodila Alexandra Udženija?, wiki, wikipedie, Alexandra Udženija, kdo je Alexandra Udženija?

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Alexandra Udženija ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Alexandra Udženija ve Wikipedii

Vyhledat slovo Alexandra Udženija ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Alexandra Udženija v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandra Udženija ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Udženija?

Nyní již víte Kdo je to Alexandra Udženija? Kdy se narodila Alexandra Udženija? Kde se narodila Alexandra Udženija? Alexandra Udženija patří do sekce Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.