Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alexandra Udženija sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zemská osa? Znáte pojem Vitráž? Vzpomenete si na definici slova Nihilismus? Vzpomenete si na definici slova Oligopol?

Klíčová slova: Alexandra Udženija, přesný výraz, wiki, termín, původ slova, popis, formulace, co je to Alexandra Udženija?, etymologie, synonymum, kdo to je, popis, politici, lexikon, heslo, slovo

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Alexandra Udženija ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Alexandra Udženija v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alexandra Udženija na Youtube

Zkusit najít Alexandra Udženija na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Alexandra Udženija? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.