Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexandra Udženija se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Životní styl? Vzpomenete si na definici slova Ekosystém? Vzpomenete si na definici slova Komiks? Vzpomněli byste si na význam slova AWD?

Klíčová slova: termín, politici, synonymum, vysvětlení, informace, slovo, heslo, přesný výraz, definice, co je to Alexandra Udženija?, význam slova, přesný význam, kdo to je, odborný výraz, Alexandra Udženija, původ slova

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Alexandra Udženija ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Alexandra Udženija ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Alexandra Udženija ve Wikipedii

Vyhledat pojem Alexandra Udženija ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandra Udženija

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.