Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexandra Udženija s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zemská osa? Víte co je Hypoteční úvěr? Vzpomenete si na definici slova Nihilismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Libeček?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, Alexandra Udženija, slovo, etymologie, popis, synonymum, co znamená, kdo je Alexandra Udženija?, heslo, odborný výraz, původ slova, význam pojmu, co je to Alexandra Udženija?, wiki, formulace

Pojem Alexandra Udženija je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Alexandra Udženija ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Alexandra Udženija v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Alexandra Udženija ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Alexandra Udženija ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandra Udženija například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Udženija?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.