Kdo je to?
Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Remcal?

Co znamená a jaký je význam slova Remcal?

Remcal je pojmenování pro neustále nespokojeného člověka. Tato osoba si stěžuje, i když nemá na co, pořád kritizuje, hledá na všem něco špatného. Upozorňuje na každou nedokonalost, všem událostem přisuzuje negativní významy.
Pokud je remcal nucen něco pochválit, hned přidá nějaký dovětek, který sníží to, co je dobré. Pouze kritizuje, sám ke změně nijak aktivně nepřispívá.Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Remcal se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hepatitida? Znáte termín Počasí? Vzpomněli byste si na význam slova Asociace? Víte, co je to Hygge?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam, přesný výraz, slovo, co znamená, definice, popis, vysvětlení, synonymum, co je to Remcal?, odborný výraz, význam pojmu, Remcal, kdo to je, vlastnosti

Pojem Remcal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Remcal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Remcal ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Remcal ve Wikimedia Commons

Najít slovo Remcal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Remcal například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Remcal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Remcal? Kdo to byl Remcal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Remcal? Definice pojmu Remcal je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Remcal v jiné sekci než vlastnosti.