Kdo je to?
Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Remcal?

Co znamená a jaký je význam slova Remcal?

Remcal je pojmenování pro neustále nespokojeného člověka. Tato osoba si stěžuje, i když nemá na co, pořád kritizuje, hledá na všem něco špatného. Upozorňuje na každou nedokonalost, všem událostem přisuzuje negativní významy.
Pokud je remcal nucen něco pochválit, hned přidá nějaký dovětek, který sníží to, co je dobré. Pouze kritizuje, sám ke změně nijak aktivně nepřispívá.Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Remcal? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hepatitida? Pamatujete si definici pojmu Tragédie? Vzpomněli byste si na význam slova Asociace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parmezán?

Klíčová slova: definice, význam slova, lexikon, heslo, kdo je Remcal?, wiki, co znamená, přesný význam, informace, původ slova, synonymum, etymologie, slovo, význam pojmu, popis, pojem

Pojem Remcal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Remcal doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Remcal na Youtube

Zkusit najít Remcal ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Remcal ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Remcal ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Remcal například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Remcal? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Remcal? Kdo to byl Remcal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Remcal? Definice pojmu Remcal se nachází v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.