Kdo je to?
Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Remcal?

Co znamená a jaký je význam slova Remcal?

Remcal je pojmenování pro neustále nespokojeného člověka. Tato osoba si stěžuje, i když nemá na co, pořád kritizuje, hledá na všem něco špatného. Upozorňuje na každou nedokonalost, všem událostem přisuzuje negativní významy.
Pokud je remcal nucen něco pochválit, hned přidá nějaký dovětek, který sníží to, co je dobré. Pouze kritizuje, sám ke změně nijak aktivně nepřispívá.Kdo je to, byl Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Remcal? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Remcal sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Anaerobní cvičení? Víte, co je to Antispyware? Vzpomněli byste si na význam slova Dvanácterník? Rozumíte pojmu Porodní plán?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, význam, popis, popis, vlastnosti, termín, význam pojmu, etymologie, formulace, význam slova, slovo, wiki, přesný výraz, definice, co je to Remcal?

Pojem Remcal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Remcal na Youtube

Najít pojem Remcal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Remcal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Remcal ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Remcal například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Remcal, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Remcal? Kdo to byl Remcal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Remcal? Definice pojmu Remcal se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Remcal hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).