Kdo je to?
Kdo je to Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Remcal? Lidé, vlastnosti

Remcal

Co znamená a jaký je význam slova Remcal?

Remcal je pojmenování pro neustále nespokojeného člověka. Tato osoba si stěžuje, i když nemá na co, pořád kritizuje, hledá na všem něco špatného. Upozorňuje na každou nedokonalost, všem událostem přisuzuje negativní významy.
Pokud je remcal nucen něco pochválit, hned přidá nějaký dovětek, který sníží to, co je dobré. Pouze kritizuje, sám ke změně nijak aktivně nepřispívá.Kdo je to Remcal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Remcal? Lidé, vlastnosti

Definici slova Remcal můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Sublimace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polemika? Vzpomněli byste si na význam slova Ekvalizér? Víte co je Prank?

Klíčová slova: definice, formulace, přesný výraz, heslo, vlastnosti, vysvětlení, vlastnosti, odborný výraz, wikipedie, význam pojmu, význam slova, slovo, lexikon, přesný výraz, význam, pojem

Pojem Remcal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Remcal hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít slovo Remcal ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Remcal ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Remcal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Remcal ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Remcal na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Remcal například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Remcal? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Remcal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Remcal? Definice pojmu Remcal je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, šílená žena, remcal, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Remcal i v jiných kategoriích (než vlastnosti).