Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Exorcista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Histologie? Rozumíte pojmu Chucpe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pragmatismus? Znáte pojem Drobná stavba?

Klíčová slova: formulace, lexikon, co znamená, význam, přesný výraz, popis, popis, etymologie, heslo, kdo to je, přesný význam, kdo je Exorcista?, původ slova, odborný výraz, synonymum, vysvětlení

Pojem Exorcista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Exorcista zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Exorcista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Exorcista ve Wikipedii

Hledat termín Exorcista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Exorcista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Exorcista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Exorcista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista je v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Exorcista v jiné sekci než náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.