Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Exorcista? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lumbálka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alterace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fašismus? Víte co je Růžovka?

Klíčová slova: formulace, popis, slovo, wiki, popis, kdo to je, informace, kdo je Exorcista?, etymologie, odborný výraz, význam pojmu, náboženství, synonymum, význam slova, vysvětlení, lexikon

Pojem Exorcista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Exorcista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Exorcista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Exorcista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Exorcista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Exorcista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exorcista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Exorcista i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.