Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Definici slova Exorcista můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Histologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kramle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pragmatismus? Víte co je RPSN?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, etymologie, slovo, kdo to je, termín, význam slova, co znamená, co je to Exorcista?, wiki, pojem, lexikon, kdo je Exorcista?, popis, vysvětlení, původ slova

Pojem Exorcista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Exorcista ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Exorcista na Google.cz

Hledat videa s názvem Exorcista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exorcista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Exorcista například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exorcista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.