Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Exorcista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lumbálka? Znáte termín Konvence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fašismus? Víte, co je to Umělý spánek?

Klíčová slova: Exorcista, náboženství, formulace, wiki, termín, lexikon, pojem, synonymum, definice, co znamená, význam, heslo, slovo, etymologie, kdo to je, význam pojmu

Pojem Exorcista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Exorcista ve Wikislovníku

Najít heslo Exorcista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Exorcista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Exorcista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Exorcista například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Exorcista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.