Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Tento text (Sandra Bullock) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Imatrikulace? Pamatujete si definici pojmu Štítná žláza? Vzpomněli byste si na význam slova Judikát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Homocystein?

Klíčová slova: lexikon, wiki, co znamená, herectví, původ slova, pojem, význam, význam slova, přesný výraz, popis, kdo to je, význam pojmu, informace, popis, přesný význam, heslo

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Sandra Bullock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Sandra Bullock ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sandra Bullock ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Sandra Bullock ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Sandra Bullock? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.