Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sandra Bullock? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ragby? Vzpomněli byste si na význam slova Multitasking? Znáte termín Dynování?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, co je to Sandra Bullock?, popis, definice, vysvětlení, kdo to je, co znamená, popis, lexikon, informace, význam slova, heslo, význam pojmu, pojem, význam

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Sandra Bullock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Sandra Bullock na Google.cz

Hledat frázi Sandra Bullock ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Sandra Bullock ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Sandra Bullock?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.