Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sandra Bullock s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Colostrum? Víte co je Výchova? Vzpomněli byste si na význam slova Virál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bytový dům?

Klíčová slova: formulace, původ slova, wiki, synonymum, slovo, význam slova, pojem, co znamená, herectví, informace, termín, přesný výraz, popis, odborný výraz, význam pojmu, kdo je Sandra Bullock?

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Sandra Bullock ve Wikipedii

Vyhledat pojem Sandra Bullock ve Wikislovníku

Najít pojem Sandra Bullock ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sandra Bullock na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Sandra Bullock? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.