Kdo je to?
Kdo je Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sandra Bullock

Kdo je Sandra Bullock? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sandra Bullock sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Roztroušená skleróza? Pamatujete si definici pojmu Post Bellum? Vzpomněli byste si na význam slova Křížová klenba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pučtok?

Klíčová slova: narození, herectví, wiki, herectví, Sandra Bullock, zajímavosti, kdy se narodila Sandra Bullock?, život, osobnost, biografie, osobnosti, životopis, národnost, Sandra Bullock, kde se narodila Sandra Bullock?, informace

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sandra Bullock ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Sandra Bullock ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sandra Bullock ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Sandra Bullock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Sandra Bullock ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Sandra Bullock? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Sandra Bullock? Kdy se narodila Sandra Bullock? Kde se narodila Sandra Bullock? Sandra Bullock je v sekci Herectví

Kategorie herectví, vlnité vlasy, sandra Bullock, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.