Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Líbí se stručný životopis s osobou Sandra Bullock? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Imatrikulace? Rozumíte pojmu Vetiver? Vzpomněli byste si na význam slova Judikát? Znáte pojem Trailer?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, informace, co znamená, herectví, co je to Sandra Bullock?, etymologie, formulace, původ slova, wiki, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, Sandra Bullock, popis, synonymum

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Sandra Bullock ve Wikislovníku

Hledat pojem Sandra Bullock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Sandra Bullock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Sandra Bullock na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sandra Bullock

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.