Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Sdílejte tuto stránku s osobností Sandra Bullock s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dna? Rozumíte pojmu Koliformní bakterie? Vzpomněli byste si na význam slova Multitasking? Znáte pojem Účetní závěrka?

Klíčová slova: heslo, wiki, kdo to je, význam, popis, Sandra Bullock, kdo je Sandra Bullock?, synonymum, pojem, co je to Sandra Bullock?, přesný výraz, formulace, původ slova, lexikon, definice, význam pojmu

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Sandra Bullock na Google.cz

Hledat heslo Sandra Bullock ve Wikipedii

Najít výraz Sandra Bullock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Sandra Bullock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Sandra Bullock? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.