Kdo je to?
Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sandra Bullock?

Kdo je to Sandra Bullock? Stručný životopis

Sandra Bullock je známá americká herečka a také producentka. Umělecké záliby měla již v dětství. Po studiu herectví začala s menšími rolemi v Los Angeles. První velkou filmovou rolí byla postava policistky ve filmu Demolition Man. Pak následovaly Nebezpečná rychlost a Zatímco jsi spal, nezapomenutelná Slečna Drsňák, Láska s výstrahou a řada dalších úspěšných filmů.
Založila také producentskou společnost Fortis Film. Sandra Bullock má svou hvězdu na chodníku slávy, je držitelkou Oscara i Zlatých Globů.Kdo je to Sandra Bullock? Životopis Sandra Bullock, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sandra Bullock

Národnost: USA
Datum narození: 26. července 1964
Místo narození: Arlington

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sandra Bullock? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Colostrum? Vzpomenete si na definici slova Salmonela? Vzpomněli byste si na význam slova Virál? Vzpomněli byste si na význam slova Marketing?

Klíčová slova: wiki, kdo je Sandra Bullock?, význam pojmu, co je to Sandra Bullock?, popis, kdo to je, pojem, termín, co znamená, definice, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, herectví, odborný výraz, informace

Pojem Sandra Bullock je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Sandra Bullock ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Sandra Bullock ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Sandra Bullock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Sandra Bullock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Bullock například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Sandra Bullock?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sandra Bullock? Kdo to byl Sandra Bullock? Kdy se narodil Sandra Bullock? Kde se narodil Sandra Bullock? Sandra Bullock je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sandra Bullock například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Bullock i v jiné kategorii než je herectví.