Kdo je to?
Kdo je to Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Samoplátce? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Samoplátce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Intervence? Znáte definici termínu Křivice? Znáte definici termínu Esoterika? Pamatujete si definici pojmu Kickbox?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, přesný výraz, lexikon, heslo, přesný význam, význam pojmu, slovo, termín, státní správa, přesný výraz, wikipedie, co znamená, odborný výraz, pojem, synonymum

Pojem Samoplátce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Samoplátce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Samoplátce ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Samoplátce na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Samoplátce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Samoplátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Samoplátce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce je v kategorii Státní správa

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.