Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Samoplátce s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Intervence? Znáte definici termínu Systém? Znáte definici termínu Komaxit? Pamatujete si definici pojmu Šindel?

Klíčová slova: definice, státní správa, wiki, lexikon, význam slova, význam pojmu, co znamená, přesný význam, informace, význam, termín, popis, přesný výraz, popis, formulace, pojem

Pojem Samoplátce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Samoplátce lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Samoplátce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Samoplátce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Samoplátce ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoplátce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Samoplátce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Samoplátce? Kdo to byl Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Samoplátce i v jiné kategorii než v státní správa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.