Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Samoplátce sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Intervence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karanténa? Znáte definici termínu Komaxit? Znáte termín Báje?

Klíčová slova: význam, co znamená, slovo, formulace, informace, popis, heslo, definice, vysvětlení, odborný výraz, státní správa, Samoplátce, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, etymologie

Pojem Samoplátce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Samoplátce ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoplátce ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Samoplátce na Youtube

Hledat slovo Samoplátce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Samoplátce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Samoplátce? Kdo to byl Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce se nachází v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.