Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Samoplátce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Switch? Znáte definici termínu Výklenek? Znáte definici termínu Aprobace? Pamatujete si definici pojmu Aktivita?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, kdo to je, wiki, odborný výraz, popis, slovo, význam slova, pojem, lexikon, vysvětlení, kdo je Samoplátce?, definice, heslo, termín, přesný výraz

Pojem Samoplátce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Samoplátce

Hledat videa s názvem Samoplátce na Youtube

Najít slovo Samoplátce ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Samoplátce na Google.cz

Hledat slovo Samoplátce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Samoplátce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Samoplátce? Kdo to byl Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Samoplátce i v jiné sekci než v státní správa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.