Kdo je to?
Kdo je to Nezbedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezbedník? Lidé, hanlivé

Nezbedník

Jaký je význam slova Nezbedník? Co to znamená?

Nezbedník je hanlivé označení pro člověka, který se neumí chovat způsobile. Svým jednáním znevažuje pravidla slušného chování. Chová se neuctivě či nezdvořile. Můžeme také hovořit o nezbedníkovi jako o malém dítěti. Může dělat hlouposti, hulákat, křičet, bouchat do něčeho, neposlouchá autoritu. Původ slova najdeme v podstatném jméně rodu ženského nezbednost, k němuž se přidá přípona -ník, a vznikne podstatné jméno rodu mužského nezbedník. Synonyma pro slovo „nezbedník“ jsou nezvedenec, nevychovanec, nezbeda, nestyda, smrad, syčák, harant, parchant, lotr, cikáně, rozpustilec, uličník, divoch, čtverák, dareba, nestoudník, gauner, fagan, fakan, klacek, spratek, výtržník, rošťák, darebák, lump.


Kdo je to Nezbedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezbedník? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Činžovní dům? Znáte termín Arganový olej? Víte co je Tuberkulóza? Víte, co je to Myrta?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, význam slova, wikipedie, definice, heslo, hanlivé, původ slova, formulace, co znamená, popis, význam, Nezbedník, přesný výraz, význam pojmu, slovo

Pojem Nezbedník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Nezbedník na Youtube

Zkusit najít frázi Nezbedník ve Wikipedii

Najít výraz Nezbedník na Google.cz

Zkusit najít termín Nezbedník ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nezbedník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezbedník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nezbedník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nezbedník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezbedník? Definice pojmu Nezbedník se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodinka, nezbedník, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nezbedník i jinde než v sekci než v hanlivé.