Kdo je to?
Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Martin Chodúr?

Kdo je Martin Chodúr? Životopis, informace, biografie, hudba

Martin Chodúr je český zpěvák a skladatel.
Hudbě se věnoval od dětství. Navštěvoval uměleckou školu i soukromé hudební lekce, naučil se hrát na několik hudebních nástrojů. První úspěchy sbíral se skupinou Robson.
Do širokého povědomí se dostal v roce 2009, když vyhrál pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar. Od té chvíle začal budovat sólovou kariéru. Ještě v tomtéž roce se stal Objevem roku v anketě Český slavík i v cenách Týtý.
V roce 2010 využil popularity, kterou mu přinesla účast v Superstar, a vydal své debutové album - Let´s Celebrate. Následovala alba Manifest (2012) a Martin Chodúr 3 (2015). Zpěvák je též autorem většiny textů na svých deskách.
Po převážnou část své kariéry spolupracuje s doprovodnou skupinou MACH.
Přestože bývá uváděn jako popový nebo pop-rockový zpěvák, pohybuje se Martin Chodúr v širokém spektru žánrů - a čím dál častěji jej fanoušci mohou slyšet zpívat jazz, písně ze 60. a 70. let, muzikálové skladby nebo třeba šanson.
V roce 2018 ke svým studiovým deskám přidal vánoční speciál pod názvem Hallelujah Vánoční písně a koledy.
Martin Chodúr se dál věnuje zpěvu, autorské tvorbě, podílí se na celé řadě hudebních festivalů a popularizačních i charitativních akcích.Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Martin Chodúr

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1989
Místo narození: Ostrava

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Chodúr? Pak se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Umělý kámen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přívlač? Znáte pojem Švýcarský systém? Víte co je Arboretum?

Klíčová slova: hudba, popis, narození, kdo je Martin Chodúr?, vysvětlení, Martin Chodúr, životopis, Martin Chodúr, osobnosti, kde se narodil Martin Chodúr?, zajímavosti, osobnost, hudba, datum narození, wikipedie, wiki

Pojem Martin Chodúr je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Martin Chodúr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Martin Chodúr ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Martin Chodúr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Chodúr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Martin Chodúr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Chodúr například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Chodúr?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Chodúr? Kdy se narodil Martin Chodúr? Kde se narodil Martin Chodúr? Martin Chodúr patří do kategorie Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Chodúr dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Chodúr i v jiné kategorii než je hudba.