Kdo je to?
Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Martin Chodúr

Kdo je Martin Chodúr? Životopis, informace, biografie, hudba

Martin Chodúr je český zpěvák a skladatel.
Hudbě se věnoval od dětství. Navštěvoval uměleckou školu i soukromé hudební lekce, naučil se hrát na několik hudebních nástrojů. První úspěchy sbíral se skupinou Robson.
Do širokého povědomí se dostal v roce 2009, když vyhrál pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar. Od té chvíle začal budovat sólovou kariéru. Ještě v tomtéž roce se stal Objevem roku v anketě Český slavík i v cenách Týtý.
V roce 2010 využil popularity, kterou mu přinesla účast v Superstar, a vydal své debutové album - Let´s Celebrate. Následovala alba Manifest (2012) a Martin Chodúr 3 (2015). Zpěvák je též autorem většiny textů na svých deskách.
Po převážnou část své kariéry spolupracuje s doprovodnou skupinou MACH.
Přestože bývá uváděn jako popový nebo pop-rockový zpěvák, pohybuje se Martin Chodúr v širokém spektru žánrů - a čím dál častěji jej fanoušci mohou slyšet zpívat jazz, písně ze 60. a 70. let, muzikálové skladby nebo třeba šanson.
V roce 2018 ke svým studiovým deskám přidal vánoční speciál pod názvem Hallelujah Vánoční písně a koledy.
Martin Chodúr se dál věnuje zpěvu, autorské tvorbě, podílí se na celé řadě hudebních festivalů a popularizačních i charitativních akcích.Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Martin Chodúr

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1989
Místo narození: Ostrava

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Chodúr? Pak se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektroléčba? Víte, co je to Idealismus? Znáte pojem Router? Rozumíte pojmu Hvězda?

Klíčová slova: životopis, život, biografie, kdo je Martin Chodúr?, popis, vysvětlení, Martin Chodúr, wikipedie, osobnosti, narození, Martin Chodúr, lexikon, datum narození, národnost, místo narození, hudba

Pojem Martin Chodúr je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Martin Chodúr na Google.cz

Vyhledat termín Martin Chodúr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Martin Chodúr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Martin Chodúr ve Wikislovníku

Hledat frázi Martin Chodúr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Chodúr například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Martin Chodúr?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Chodúr? Kdy se narodil Martin Chodúr? Kde se narodil Martin Chodúr? Martin Chodúr je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Chodúr dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Chodúr i v jiné kategorii než je hudba.