Kdo je to?
Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Martin Chodúr?

Kdo je Martin Chodúr? Životopis, informace, biografie, hudba

Martin Chodúr je český zpěvák a skladatel.
Hudbě se věnoval od dětství. Navštěvoval uměleckou školu i soukromé hudební lekce, naučil se hrát na několik hudebních nástrojů. První úspěchy sbíral se skupinou Robson.
Do širokého povědomí se dostal v roce 2009, když vyhrál pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar. Od té chvíle začal budovat sólovou kariéru. Ještě v tomtéž roce se stal Objevem roku v anketě Český slavík i v cenách Týtý.
V roce 2010 využil popularity, kterou mu přinesla účast v Superstar, a vydal své debutové album - Let´s Celebrate. Následovala alba Manifest (2012) a Martin Chodúr 3 (2015). Zpěvák je též autorem většiny textů na svých deskách.
Po převážnou část své kariéry spolupracuje s doprovodnou skupinou MACH.
Přestože bývá uváděn jako popový nebo pop-rockový zpěvák, pohybuje se Martin Chodúr v širokém spektru žánrů - a čím dál častěji jej fanoušci mohou slyšet zpívat jazz, písně ze 60. a 70. let, muzikálové skladby nebo třeba šanson.
V roce 2018 ke svým studiovým deskám přidal vánoční speciál pod názvem Hallelujah Vánoční písně a koledy.
Martin Chodúr se dál věnuje zpěvu, autorské tvorbě, podílí se na celé řadě hudebních festivalů a popularizačních i charitativních akcích.Kdo je Martin Chodúr? Životopis Martin Chodúr, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Martin Chodúr

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1989
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Chodúr s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Umělý kámen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Clickbait? Znáte pojem Tunelování? Znáte termín Surrealismus?

Klíčová slova: wiki, informace, biografie, popis, národnost, narození, Martin Chodúr, osobnost, osobnosti, datum narození, Martin Chodúr, místo narození, hudba, životopis, wikipedie, kdo je Martin Chodúr?

Pojem Martin Chodúr je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Martin Chodúr na Google.cz

Hledat videa s názvem Martin Chodúr na Youtube

Zkusit najít termín Martin Chodúr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Martin Chodúr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Martin Chodúr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Chodúr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Chodúr

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Martin Chodúr? Kdy se narodil Martin Chodúr? Kde se narodil Martin Chodúr? Martin Chodúr patří do kategorie Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Chodúr řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Chodúr i v jiné kategorii než je hudba.