Kdo je to?
Kdo je Ondřej Perušič? Životopis Ondřej Perušič, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Ondřej Perušič

Kdo je Ondřej Perušič? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Ondřej Perušič je český beachvolejbalista, držitel zlaté medaile z MS v Mexiku 2023.
Ondřej se narodil 26. září 1994 v Praze ve volejbalové rodině. Jeho dědečkem nebyl nikdo jiný než Boris Perušič, hráč klasického šestkového volejbalu, který získal stříbrnou medaili na Letních olympijských hrách v Tokiu 1964 a zlatou medaili na MS 1966, které se konalo v tehdejším Československu. Není divu, že se malému Ondrovi volejbal zalíbil, když si mohl hrát s dědečkovými medailemi. Zpočátku sice více toužil po florbalu, který ostatně hrál až do svých 19 let, ale pak díky bývalému spoluhráči Ondřeji Benešovi vyzkoušel beachvolejbal a už by neměnil. V beachvolejbalu jej podporuje i dědeček, ačkoliv běžně se říká, že šestkoví volejbalisté se beachvolejbalistům posmívají. Ondrovým trenérem je v současnosti Andrea Tomatis a domácím klubem Beachklub Strahov. Jeho největším úspěchem je spolu s parťákem Davidem Schweinerem první místo na Mistroství světa v plážovém volejbalu, které se konalo letos v říjnu (2023) v Mexiku ve městě Tlaxcala. Po tomto vítězství oba beachvolejbalisty přijal a poděkoval jim i premiér Petr Fiala.
Kromě volejbalu Ondra rád hraje šachy, čte historicko-politickou literaturu a nedávno dostudoval práva.Kdo je Ondřej Perušič? Životopis Ondřej Perušič, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Ondřej Perušič

Národnost: česká
Datum narození: 26. 9. 1994
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ondřej Perušič můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šestinedělí? Pamatujete si definici pojmu Pankreas? Víte, co je to Blog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nevědomí?

Klíčová slova: kdy se narodil Ondřej Perušič?, zajímavosti, vysvětlení, datum narození, Ondřej Perušič, národnost, kde se narodil Ondřej Perušič?, popis, kdo je Ondřej Perušič?, wiki, informace, wikipedie, osobnost, osobnosti, život, biografie

Pojem Ondřej Perušič je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ondřej Perušič

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Perušič ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ondřej Perušič na Youtube

Vyhledat pojem Ondřej Perušič na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Perušič ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ondřej Perušič na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Perušič například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Perušič

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Perušič? Kdy se narodil Ondřej Perušič? Kde se narodil Ondřej Perušič? Ondřej Perušič je v sekci Sport

Kategorie sport, běžkyně, ondřej Perušič, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Perušič např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Perušič i v jiné kategorii než je sport.