Kdo je to?
Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Zbyněk Stanjura

Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Zbyněk Stanjura je politik, který působil ve funkci primátora Opavy a poslance ODS. Ve vládě Petra Nečase zastával pozici ministra dopravy a je také předsedou poslaneckého klubu ODS. Je absolventem elektrotechniky VUT Brno, zaměřil se na elektronické počítače.
Jako politik musel Zbyněk Stanjura čelit tvrdé kritice, když jako radní a primátor vlastnil podíl ve firmě, která získávala zakázky od města.Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Zbyněk Stanjura

Národnost: česká
Datum narození: 15. února 1964
Místo narození: Opava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Zbyněk Stanjura sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Smog? Víte co je Ovulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Modlitba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štulpové okno?

Klíčová slova: kde se narodil Zbyněk Stanjura?, kdo je Zbyněk Stanjura?, život, Zbyněk Stanjura, vysvětlení, životopis, politici, popis, zajímavosti, biografie, datum narození, národnost, wikipedie, narození, informace, místo narození

Pojem Zbyněk Stanjura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbyněk Stanjura ve Wikimedia Commons

Najít slovo Zbyněk Stanjura na Google.cz

Najít termín Zbyněk Stanjura ve Wikislovníku

Najít pojem Zbyněk Stanjura ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zbyněk Stanjura na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Stanjura například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Zbyněk Stanjura? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Zbyněk Stanjura? Kdy se narodil Zbyněk Stanjura? Kde se narodil Zbyněk Stanjura? Zbyněk Stanjura patří do sekce Politici

Kategorie politici, kongresmenka v růžovém, zbyněk Stanjura, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Zbyněk Stanjura dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Stanjura i v jiné kategorii než je politici.