Kdo je to?
Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Zbyněk Stanjura?

Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis, informace, biografie, politici

Zbyněk Stanjura je politik, který působil ve funkci primátora Opavy a poslance ODS. Ve vládě Petra Nečase zastával pozici ministra dopravy a je také předsedou poslaneckého klubu ODS. Je absolventem elektrotechniky VUT Brno, zaměřil se na elektronické počítače.
Jako politik musel Zbyněk Stanjura čelit tvrdé kritice, když jako radní a primátor vlastnil podíl ve firmě, která získávala zakázky od města.Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Zbyněk Stanjura

Národnost: česká
Datum narození: 15. února 1964
Místo narození: Opava

Popis osobnosti Zbyněk Stanjura můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Dědičný hřích? Vzpomněli byste si co označuje výraz Marengo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anestezie? Znáte termín Uber?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Zbyněk Stanjura?, politici, životopis, Zbyněk Stanjura, informace, místo narození, narození, kde se narodil Zbyněk Stanjura?, zajímavosti, národnost, lexikon, datum narození, popis, wikipedie, politici

Pojem Zbyněk Stanjura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Zbyněk Stanjura v dalších zdrojích

Najít pojem Zbyněk Stanjura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbyněk Stanjura ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Zbyněk Stanjura ve Wikipedii

Zkusit najít termín Zbyněk Stanjura v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Zbyněk Stanjura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Stanjura například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zbyněk Stanjura

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Zbyněk Stanjura? Kdy se narodil Zbyněk Stanjura? Kde se narodil Zbyněk Stanjura? Zbyněk Stanjura patří do kategorie Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Zbyněk Stanjura dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Stanjura i v jiné kategorii než je politici.