Kdo je to?
Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Zbyněk Stanjura?

Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis, informace, biografie, politici

Zbyněk Stanjura je politik, který působil ve funkci primátora Opavy a poslance ODS. Ve vládě Petra Nečase zastával pozici ministra dopravy a je také předsedou poslaneckého klubu ODS. Je absolventem elektrotechniky VUT Brno, zaměřil se na elektronické počítače.
Jako politik musel Zbyněk Stanjura čelit tvrdé kritice, když jako radní a primátor vlastnil podíl ve firmě, která získávala zakázky od města.Kdo je Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Zbyněk Stanjura

Národnost: česká
Datum narození: 15. února 1964
Místo narození: Opava

Tento text (Zbyněk Stanjura) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Dědičný hřích? Pamatujete si definici pojmu Špecle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Džem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: vysvětlení, politici, lexikon, životopis, politici, informace, místo narození, wiki, kdy se narodil Zbyněk Stanjura?, národnost, popis, kdo je Zbyněk Stanjura?, kde se narodil Zbyněk Stanjura?, zajímavosti, život, biografie

Pojem Zbyněk Stanjura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Zbyněk Stanjura ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Zbyněk Stanjura ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Zbyněk Stanjura ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbyněk Stanjura ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Zbyněk Stanjura ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbyněk Stanjura například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Zbyněk Stanjura?

Nyní již víte Kdo je to Zbyněk Stanjura? Kdy se narodil Zbyněk Stanjura? Kde se narodil Zbyněk Stanjura? Zbyněk Stanjura patří do sekce Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zbyněk Stanjura třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Stanjura i v jiné kategorii než je politici.