Kdo je to?
Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Beefeater

Jaký je význam slova Beefeater? Co to znamená?

Jako beefeater je označován strážce anglické pevnosti Tower, kde jsou uloženy anglické korunovační klenoty. Oficiální název pro příslušníky tohoto útvaru je Yeomen Warder. Jedná se o velmi prestižní funkci, která je svěřována pouze mužům a ženám, jež dříve sloužili v ozbrojených složkách Commonwealthu.
Vzhledem k jejich typickým černočerveným uniformám se stali beefeateři jedním ze symbolů Londýna a také turistickou atrakcí.
Beefeater je též značka ginu.Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Sdílejte text pojmu Beefeater s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Distanční studium? Znáte termín Pluralismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Playmate? Víte, co je to Placebo?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, význam, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, Beefeater, profese, termín, pojem, etymologie, profese, přesný výraz, význam slova, synonymum, formulace

Pojem Beefeater je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Beefeater ve vyhledávači Qwant

Najít termín Beefeater ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beefeater ve Wikimedia Commons

Najít výraz Beefeater na Google.cz

Hledat videa s názvem Beefeater na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Beefeater například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Beefeater, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beefeater? Definice pojmu Beefeater se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, řidič autobusu, beefeater, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Beefeater hledat i v jiných kategoriích (než profese).