Kdo je to?
Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Kdo je to Beefeater?

Co znamená a jaký je význam slova Beefeater?

Jako beefeater je označován strážce anglické pevnosti Tower, kde jsou uloženy anglické korunovační klenoty. Oficiální název pro příslušníky tohoto útvaru je Yeomen Warder. Jedná se o velmi prestižní funkci, která je svěřována pouze mužům a ženám, jež dříve sloužili v ozbrojených složkách Commonwealthu.
Vzhledem k jejich typickým černočerveným uniformám se stali beefeateři jedním ze symbolů Londýna a také turistickou atrakcí.
Beefeater je též značka ginu.Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Základní mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Paypal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fimfárum? Znáte definici termínu Uznání dluhu?

Klíčová slova: slovo, wiki, pojem, formulace, přesný význam, termín, informace, etymologie, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, Beefeater, profese, význam, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Beefeater je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Beefeater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Beefeater ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Beefeater na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beefeater ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Beefeater na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Beefeater například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Beefeater, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beefeater? Definice pojmu Beefeater patří do sekce Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).