Kdo je to?
Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Kdo je to Beefeater?

Jaký je význam slova Beefeater? Co to znamená?

Jako beefeater je označován strážce anglické pevnosti Tower, kde jsou uloženy anglické korunovační klenoty. Oficiální název pro příslušníky tohoto útvaru je Yeomen Warder. Jedná se o velmi prestižní funkci, která je svěřována pouze mužům a ženám, jež dříve sloužili v ozbrojených složkách Commonwealthu.
Vzhledem k jejich typickým černočerveným uniformám se stali beefeateři jedním ze symbolů Londýna a také turistickou atrakcí.
Beefeater je též značka ginu.Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Definici slova Beefeater můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Školné? Vzpomněli byste si na význam slova Epilepsie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Physalis? Znáte definici termínu Vrubopis?

Klíčová slova: wikipedie, přesný výraz, co znamená, popis, etymologie, Beefeater, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, pojem, význam, původ slova, heslo, význam slova, lexikon, definice

Pojem Beefeater je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Beefeater ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Beefeater ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beefeater ve Wikimedia Commons

Hledat termín Beefeater ve vyhledávači Yandex

Najít termín Beefeater na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Beefeater například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Beefeater

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beefeater? Definice pojmu Beefeater je v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.