Kdo je to?
Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Kdo je to Beefeater?

Jaký je význam slova Beefeater? Co to znamená?

Jako beefeater je označován strážce anglické pevnosti Tower, kde jsou uloženy anglické korunovační klenoty. Oficiální název pro příslušníky tohoto útvaru je Yeomen Warder. Jedná se o velmi prestižní funkci, která je svěřována pouze mužům a ženám, jež dříve sloužili v ozbrojených složkách Commonwealthu.
Vzhledem k jejich typickým černočerveným uniformám se stali beefeateři jedním ze symbolů Londýna a také turistickou atrakcí.
Beefeater je též značka ginu.Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beefeater? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Beefeater můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Školné? Víte, co je to Apatie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dron? Rozumíte pojmu DLNA?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, přesný výraz, Beefeater, vysvětlení, etymologie, informace, přesný výraz, odborný výraz, wikipedie, formulace, význam slova, co znamená, wiki, profese, definice

Pojem Beefeater je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Beefeater zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Beefeater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beefeater ve Wikimedia Commons

Najít heslo Beefeater ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Beefeater ve Wikipedii

Vyhledat termín Beefeater ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Beefeater například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Beefeater, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Beefeater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beefeater? Definice pojmu Beefeater je v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.