Kdo je to?
Kdo je Tadeáš Růžička? Životopis Tadeáš Růžička, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Tadeáš Růžička

Kdo je Tadeáš Růžička? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Tadeáš Mawar Růžička je český MMA zápasník, kickboxer a thaiboxer. Růžička se narodil v říjnu 1997 v Praze. Již v šesti letech se začal Tadeáš učit karate. O tři roky později se začal věnovat boxu, thajskému boxu a kickboxu, kterým se věnoval až do roku 2019.
Mezi jeho největší úspěchy v kariéře patří juniorský titul v thajském boxu z turnaje IFMA Royal World Cup 2015 v kategorii 16-17 let. Zde vznikla také jeho přezdívka Mawar – jedná se o zkráceninu Mad Warrior (Šílený bojovník). O rok později se stal také juniorským mistrem světa v kickboxu na turnaji WAKO Junior & Cadet World Championships 2016 v irském Dublinu. Roku 2017 se stal mistrem České republiky v thajském boxu.
V roce 2020 se Růžička začal naplno věnovat MMA – smíšenému bojovému umění. Ve stejném roce vyhrál titul krále Oktagon Underground v kategorii do 70 kg. Prošel pyramidou, kterou tvořili zejména bojovníci z Česka a Slovenska. V onom roce pro něj vytvořil raper Yzomandias nástupovou hymnu s názvem Mawar.
V roce 2022 se Růžička připojil k nově vzniklé organizaci RFA (Real Fight Arena). Vyhrál hned svůj první zápas organizace RFA v Bratislavě, když porazil polského bijce Oskara Siegerta. Další vítězství si připsal na konci října 2022. Tehdy proti němu stál Ital Andrea Mascia.
Růžička kdysi trénoval v Praze v Lanna Gym Praha. Následně trénoval v Reinders MMA a poté v klubu Spejbl Gym Praha, kde jej trénuje Michal Vančura.
Na konci srpna bylo proti Tadeáši Růžičkovi zahájeno trestní stíhání za ublížení na zdraví a výtržnictví.Kdo je Tadeáš Růžička? Životopis Tadeáš Růžička, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Tadeáš Růžička

Národnost: česká
Datum narození: 28. 10. 1997
Místo narození: Praha, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Tadeáš Růžička? Potom se podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Odvěsna? Vzpomenete si na definici slova Rodina? Pamatujete si definici pojmu Reinfekce? Vzpomněli byste si na význam slova Šrapnel?

Klíčová slova: kdo je Tadeáš Růžička?, vysvětlení, Tadeáš Růžička, kdy se narodil Tadeáš Růžička?, Tadeáš Růžička, osobnosti, wiki, informace, biografie, život, zajímavosti, životopis, osobnost, lexikon, sport, místo narození

Pojem Tadeáš Růžička je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Tadeáš Růžička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Tadeáš Růžička na Youtube

Zkusit najít frázi Tadeáš Růžička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tadeáš Růžička ve Wikipedii

Vyhledat pojem Tadeáš Růžička ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tadeáš Růžička například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Tadeáš Růžička?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tadeáš Růžička? Kdy se narodil Tadeáš Růžička? Kde se narodil Tadeáš Růžička? Tadeáš Růžička patří do kategorie Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Tadeáš Růžička dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tadeáš Růžička i v jiné kategorii než je sport.