Kdo je to?
Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Anna Hubáčková?

Kdo je Anna Hubáčková? Životopis, informace, biografie, politici

Anna Hubáčková je česká politička. Od roku 2021 ministryně životního prostředí ČR.
Vystudovala Fakultu stavební na VUT a také bakalářský obor na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Získala tituly Ing. a Bc. Po studiích pracovala jako úřednice, později se začala angažovat v politice.
První politické zkušenosti začala získávat v roce 2014, kdy zahájila kandidaturu v komunálních volbách. Na kandidátce KDU-ČSL vyhrála volby a stala se starostkou obce Ratíškovice. Mandát zastupitelky obhájila i v dalších volbách v roce 2018. V roce 2016 se stala senátorkou a ve volbách v roce 2020 zastupitelkou Jihomoravského kraje.
Dosud největšího politického kariérního úspěchu dosáhla v roce 2021, když se stala ministryní životního prostředí ve vládě Petra Fialy. Na tuto pozici ji navrhla KDU-ČSL, jakožto strana vládní koalice. Anna Hubáčková není členkou KDU-ČSL, vždy za lidovce kandidovala jako nestranice.



Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Anna Hubáčková

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1957
Místo narození: Ratíškovice, Hodonínsko

Popis osobnosti Anna Hubáčková můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Listérie? Vzpomenete si na definici slova Polenta? Znáte pojem Daňový rezident? Vzpomněli byste si na význam slova Demikát?

Klíčová slova: lexikon, wiki, politici, datum narození, biografie, popis, kdy se narodila Anna Hubáčková?, zajímavosti, národnost, narození, místo narození, osobnost, kdo je Anna Hubáčková?, život, politici, informace

Pojem Anna Hubáčková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Anna Hubáčková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Hubáčková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Anna Hubáčková na Youtube

Zkusit najít Anna Hubáčková ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Anna Hubáčková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Hubáčková například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Anna Hubáčková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Anna Hubáčková? Kdy se narodila Anna Hubáčková? Kde se narodila Anna Hubáčková? Anna Hubáčková je v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Anna Hubáčková dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Hubáčková i v jiné kategorii než je politici.