Kdo je to?
Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Anna Hubáčková

Kdo je Anna Hubáčková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Anna Hubáčková je česká politička. Od roku 2021 ministryně životního prostředí ČR.
Vystudovala Fakultu stavební na VUT a také bakalářský obor na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Získala tituly Ing. a Bc. Po studiích pracovala jako úřednice, později se začala angažovat v politice.
První politické zkušenosti začala získávat v roce 2014, kdy zahájila kandidaturu v komunálních volbách. Na kandidátce KDU-ČSL vyhrála volby a stala se starostkou obce Ratíškovice. Mandát zastupitelky obhájila i v dalších volbách v roce 2018. V roce 2016 se stala senátorkou a ve volbách v roce 2020 zastupitelkou Jihomoravského kraje.
Dosud největšího politického kariérního úspěchu dosáhla v roce 2021, když se stala ministryní životního prostředí ve vládě Petra Fialy. Na tuto pozici ji navrhla KDU-ČSL, jakožto strana vládní koalice. Anna Hubáčková není členkou KDU-ČSL, vždy za lidovce kandidovala jako nestranice.Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Anna Hubáčková

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1957
Místo narození: Ratíškovice, Hodonínsko

Tento text (Anna Hubáčková) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dusík? Víte co je Stud? Znáte pojem Web? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pozidriv?

Klíčová slova: osobnosti, lexikon, kde se narodila Anna Hubáčková?, informace, popis, narození, politici, zajímavosti, kdy se narodila Anna Hubáčková?, životopis, místo narození, kdo je Anna Hubáčková?, biografie, osobnost, život, Anna Hubáčková

Pojem Anna Hubáčková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Anna Hubáčková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Anna Hubáčková na Youtube

Zkusit najít Anna Hubáčková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Anna Hubáčková ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Anna Hubáčková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Hubáčková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Anna Hubáčková? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Anna Hubáčková? Kdy se narodila Anna Hubáčková? Kde se narodila Anna Hubáčková? Anna Hubáčková se nachází v sekci Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Hubáčková dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Hubáčková i v jiné kategorii než je politici.