Kdo je to?
Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Anna Hubáčková?

Kdo je Anna Hubáčková? Životopis, informace, biografie, politici

Anna Hubáčková je česká politička. Od roku 2021 ministryně životního prostředí ČR.
Vystudovala Fakultu stavební na VUT a také bakalářský obor na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Získala tituly Ing. a Bc. Po studiích pracovala jako úřednice, později se začala angažovat v politice.
První politické zkušenosti začala získávat v roce 2014, kdy zahájila kandidaturu v komunálních volbách. Na kandidátce KDU-ČSL vyhrála volby a stala se starostkou obce Ratíškovice. Mandát zastupitelky obhájila i v dalších volbách v roce 2018. V roce 2016 se stala senátorkou a ve volbách v roce 2020 zastupitelkou Jihomoravského kraje.
Dosud největšího politického kariérního úspěchu dosáhla v roce 2021, když se stala ministryní životního prostředí ve vládě Petra Fialy. Na tuto pozici ji navrhla KDU-ČSL, jakožto strana vládní koalice. Anna Hubáčková není členkou KDU-ČSL, vždy za lidovce kandidovala jako nestranice.Kdo je Anna Hubáčková? Životopis Anna Hubáčková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Anna Hubáčková

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1957
Místo narození: Ratíškovice, Hodonínsko

Líbí se stručný životopis s osobou Anna Hubáčková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Anotace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Světadíl? Znáte pojem Bipolární porucha? Znáte termín Kontinentální snídaně?

Klíčová slova: informace, kdy se narodila Anna Hubáčková?, zajímavosti, životopis, politici, popis, datum narození, národnost, wiki, osobnost, kde se narodila Anna Hubáčková?, kdo je Anna Hubáčková?, život, Anna Hubáčková, biografie, narození

Pojem Anna Hubáčková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Anna Hubáčková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Anna Hubáčková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Anna Hubáčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Anna Hubáčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Hubáčková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Hubáčková například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Anna Hubáčková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Anna Hubáčková? Kdy se narodila Anna Hubáčková? Kde se narodila Anna Hubáčková? Anna Hubáčková je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Anna Hubáčková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Hubáčková i v jiné kategorii než je politici.