Kdo je to?
Kdo je to Zvoník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvoník? Lidé, profese

Zvoník

Co znamená a jaký je význam slova Zvoník?

Zvoník je osoba, která rozeznívá zvony.
Zvoníci mají za úkol v určený čas rozeznít zvony, součástí jejich práce také může být péče o zvony.
V moderní době jsou zvony již často ovládány automaticky, takže zvoníků ubývá, nicméně ve vesnických zvoničkách, v malých kostelech apod. jsou zvoníci často stále potřeba.
V současné době obvykle nejde o profesi jako takovou, jde spíše o činnost vykonávanou v rámci brigády nebo dokonce dobrovolně.
Jde o aktivitu, která může být v případě velkých zvonů fyzicky náročná a hrozí u ní poškození sluchu.Kdo je to Zvoník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvoník? Lidé, profese

Definici slova Zvoník můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Depozitář? Rozumíte pojmu Controlling? Znáte definici termínu Modrá linka? Znáte pojem IrfanView?

Klíčová slova: popis, synonymum, lexikon, přesný význam, Zvoník, wiki, termín, vysvětlení, co znamená, význam pojmu, formulace, slovo, Zvoník, definice, etymologie, původ slova

Pojem Zvoník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Zvoník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zvoník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Zvoník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Zvoník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Zvoník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvoník například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Zvoník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Zvoník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvoník? Definice pojmu Zvoník je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Zvoník i v jiné kategorii než v profese.