Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hans Zimmer sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aikido? Znáte definici termínu Evernote? Znáte definici termínu Reality show? Pamatujete si definici pojmu Exekuce?

Klíčová slova: kdo je Hans Zimmer?, význam slova, přesný význam, informace, slovo, definice, odborný výraz, termín, pojem, popis, synonymum, formulace, vysvětlení, význam, co znamená, co je to Hans Zimmer?

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Hans Zimmer ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hans Zimmer na Youtube

Vyhledat pojem Hans Zimmer ve Wikipedii

Hledat pojem Hans Zimmer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Hans Zimmer? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.