Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Zaujala vás biografie osobnosti Hans Zimmer? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aikido? Znáte termín Frisco? Znáte definici termínu Reality show? Víte, co je to Čakra?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, přesný výraz, kdo je Hans Zimmer?, popis, synonymum, formulace, slovo, vysvětlení, heslo, Hans Zimmer, pojem, co je to Hans Zimmer?, definice, přesný význam, význam

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hans Zimmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Hans Zimmer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Hans Zimmer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Hans Zimmer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.