Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hans Zimmer? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kiteboarding? Znáte pojem Movember? Znáte definici termínu Veletucet? Vzpomenete si na definici slova Ležák?

Klíčová slova: popis, co znamená, hudba, význam pojmu, popis, pojem, význam, heslo, odborný výraz, lexikon, synonymum, formulace, význam slova, Hans Zimmer, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hans Zimmer lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hans Zimmer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Hans Zimmer ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Hans Zimmer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Hans Zimmer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.