Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hans Zimmer? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aikido? Víte co je RSS? Znáte definici termínu Reality show? Vzpomněli byste si co označuje výraz Login?

Klíčová slova: definice, hudba, přesný výraz, kdo je Hans Zimmer?, co je to Hans Zimmer?, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, význam slova, etymologie, informace, slovo, význam, co znamená, termín, popis

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Hans Zimmer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Hans Zimmer ve Wikipedii

Hledat frázi Hans Zimmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Hans Zimmer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.