Kdo je to?
Kdo je Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Hans Zimmer?

Kdo je Hans Zimmer? Životopis, informace, biografie, hudba

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.



Kdo je Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hans Zimmer sdílet s ostatnímina Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Kiteboarding? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alergen? Znáte definici termínu Akreditiv? Znáte termín Superpočítač?

Klíčová slova: vysvětlení, Hans Zimmer, wikipedie, život, lexikon, národnost, hudba, životopis, datum narození, narození, místo narození, zajímavosti, kde se narodil Hans Zimmer?, wiki, biografie, kdy se narodil Hans Zimmer?

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Hans Zimmer ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hans Zimmer ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hans Zimmer ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hans Zimmer na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Hans Zimmer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer je v kategorii Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.