Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Sdílejte tuto stránku s osobností Hans Zimmer se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aikido? Znáte pojem Erasmus? Znáte definici termínu Reality show? Vzpomenete si na definici slova Ketóza?

Klíčová slova: lexikon, popis, původ slova, hudba, přesný výraz, etymologie, slovo, Hans Zimmer, heslo, synonymum, termín, popis, formulace, co znamená, význam, kdo je Hans Zimmer?

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hans Zimmer ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Hans Zimmer ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Hans Zimmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hans Zimmer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.