Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hans Zimmer s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ischias? Znáte termín Elektromagnetická indukce? Znáte definici termínu Ofsajd? Víte, co je to Revoluce?

Klíčová slova: popis, etymologie, wiki, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, pojem, kdo to je, informace, vysvětlení, termín, definice, význam slova, význam, původ slova, formulace

Pojem Hans Zimmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Hans Zimmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Hans Zimmer ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Hans Zimmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Hans Zimmer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hans Zimmer například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hans Zimmer

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.