Kdo je to?
Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Emil Hácha?

Kdo to byl Emil Hácha? Stručný životopis

Emil Hácha byl českým prezidentem v období protektorátu (1939 - 1945). Zvolen byl krátce před jeho vyhlášením (1938) poté, co na svou funkci Edvard Beneš rezignoval. Původním povoláním byl právník. Jako prezident v protektorátu Čechy a Morava byl spíše jen loutkou v rukou Němců. Navíc byl po celou dobu vážně nemocný. Na konci 2. světové války byl zatčen a po několika dnech ve vězení zemřel.Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Emil Hácha

Národnost: česká
Datum narození: 12.7.1872
Místo narození: Trhové Sviny
Datum úmrtí: 27.6.1945

Tento text (Emil Hácha) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skafocefalie? Víte, co je to Bigamie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Poplužní dvůr? Rozumíte pojmu Cupcake?

Klíčová slova: význam, kdo je Emil Hácha?, termín, popis, synonymum, heslo, co znamená, pojem, původ slova, popis, co je to Emil Hácha?, definice, slovo, kdo to je, formulace, lexikon

Pojem Emil Hácha je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Emil Hácha v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Emil Hácha ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Emil Hácha na Youtube

Hledat pojem Emil Hácha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Emil Hácha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Emil Hácha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Emil Hácha? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emil Hácha? Kdo to byl Emil Hácha? Kdy se narodil Emil Hácha? Kde se narodil Emil Hácha? Kdy zemřel Emil Hácha? Emil Hácha je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Emil Hácha dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emil Hácha i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?