Kdo je to?
Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Emil Hácha?

Kdo to byl Emil Hácha? Stručný životopis

Emil Hácha byl českým prezidentem v období protektorátu (1939 - 1945). Zvolen byl krátce před jeho vyhlášením (1938) poté, co na svou funkci Edvard Beneš rezignoval. Původním povoláním byl právník. Jako prezident v protektorátu Čechy a Morava byl spíše jen loutkou v rukou Němců. Navíc byl po celou dobu vážně nemocný. Na konci 2. světové války byl zatčen a po několika dnech ve vězení zemřel.Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Emil Hácha

Národnost: česká
Datum narození: 12.7.1872
Místo narození: Trhové Sviny
Datum úmrtí: 27.6.1945

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Emil Hácha? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skafocefalie? Vzpomenete si na definici slova Aescin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Poplužní dvůr? Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus?

Klíčová slova: termín, informace, co je to Emil Hácha?, význam, wiki, formulace, odborný výraz, kdo to je, synonymum, slovo, pojem, co znamená, význam pojmu, etymologie, kdo je Emil Hácha?, Emil Hácha

Pojem Emil Hácha je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Emil Hácha ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Emil Hácha ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Emil Hácha ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Emil Hácha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emil Hácha například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emil Hácha

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Emil Hácha? Kdo to byl Emil Hácha? Kdy se narodil Emil Hácha? Kde se narodil Emil Hácha? Kdy zemřel Emil Hácha? Emil Hácha je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Emil Hácha např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emil Hácha i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?