Kdo je to?
Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andělíčkářka? Lidé, historie

Kdo je to Andělíčkářka?

Co znamená a jaký je význam slova Andělíčkářka?

Andělíčkářka byla žena, která se zabývala prováděním potratů. Nechtěné nenarozené děti posílala k andělům, odtud pojmenování andělíčkářka.
Tomuto řemeslu se věnovaly nejvíce kořenářky, a vysloužilé porodní báby. Jejich metody a samotné provedení potratu bývaly často nebezpečné a mnoho žen na jejich činnost zaplatilo i vlastním životem.Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andělíčkářka? Lidé, historie

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Kinesiotaping? Vzpomněli byste si co znamená slovo Heliskiing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Velký pátek? Víte co je Iontový nápoj?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, význam slova, etymologie, wiki, definice, pojem, lexikon, termín, informace, co znamená, historie, wikipedie, formulace, význam, Andělíčkářka

Pojem Andělíčkářka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Andělíčkářka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Andělíčkářka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Andělíčkářka na Youtube

Hledat termín Andělíčkářka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Andělíčkářka ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Andělíčkářka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Andělíčkářka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Andělíčkářka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andělíčkářka? Definice pojmu Andělíčkářka je v sekci Historie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.