Kdo je to?
Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Kdo je to Andělíčkářka?

Co znamená a jaký je význam slova Andělíčkářka?

Andělíčkářka byla žena, která se zabývala prováděním potratů. Nechtěné nenarozené děti posílala k andělům, odtud pojmenování andělíčkářka.
Tomuto řemeslu se věnovaly nejvíce kořenářky, a vysloužilé porodní báby. Jejich metody a samotné provedení potratu bývaly často nebezpečné a mnoho žen na jejich činnost zaplatilo i vlastním životem.Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Andělíčkářka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kinesiotaping? Vzpomněli byste si na význam slova Katarze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdost? Znáte definici termínu Fatalismus?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, původ slova, popis, odborný výraz, definice, kdo je Andělíčkářka?, význam, popis, co znamená, etymologie, historie, co je to Andělíčkářka?, význam slova, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Andělíčkářka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Andělíčkářka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Andělíčkářka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Andělíčkářka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Andělíčkářka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andělíčkářka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Andělíčkářka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Andělíčkářka? Kdo to byl Andělíčkářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andělíčkářka? Definice pojmu Andělíčkářka se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Andělíčkářka i v jiné sekci než je kategorie historie.