Kdo je to?
Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Kdo je to Andělíčkářka?

Co znamená a jaký je význam slova Andělíčkářka?

Andělíčkářka byla žena, která se zabývala prováděním potratů. Nechtěné nenarozené děti posílala k andělům, odtud pojmenování andělíčkářka.
Tomuto řemeslu se věnovaly nejvíce kořenářky, a vysloužilé porodní báby. Jejich metody a samotné provedení potratu bývaly často nebezpečné a mnoho žen na jejich činnost zaplatilo i vlastním životem.Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Definici slova Andělíčkářka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lumbální punkce? Znáte termín Platební brána? Vzpomněli byste si co znamená slovo Římský kmín? Víte, co je to Floskule?

Klíčová slova: co je to Andělíčkářka?, informace, přesný význam, pojem, etymologie, heslo, přesný výraz, definice, wiki, význam, historie, kdo je Andělíčkářka?, synonymum, lexikon, termín, popis

Pojem Andělíčkářka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Andělíčkářka na Youtube

Najít slovo Andělíčkářka ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Andělíčkářka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Andělíčkářka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Andělíčkářka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Andělíčkářka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Andělíčkářka? Kdo to byl Andělíčkářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andělíčkářka? Definice pojmu Andělíčkářka se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Andělíčkářka i v jiné sekci než v historie.