Kdo je to?
Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Kdo je to Andělíčkářka?

Co znamená a jaký je význam slova Andělíčkářka?

Andělíčkářka byla žena, která se zabývala prováděním potratů. Nechtěné nenarozené děti posílala k andělům, odtud pojmenování andělíčkářka.
Tomuto řemeslu se věnovaly nejvíce kořenářky, a vysloužilé porodní báby. Jejich metody a samotné provedení potratu bývaly často nebezpečné a mnoho žen na jejich činnost zaplatilo i vlastním životem.Kdo je to, byl Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andělíčkářka? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Andělíčkářka? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kinesiotaping? Vzpomněli byste si co znamená slovo Molitan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdost? Víte co je Ovarium?

Klíčová slova: význam slova, definice, kdo to je, slovo, význam, co znamená, přesný význam, synonymum, lexikon, popis, heslo, etymologie, Andělíčkářka, termín, wiki, odborný výraz

Pojem Andělíčkářka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Andělíčkářka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Andělíčkářka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andělíčkářka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Andělíčkářka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andělíčkářka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Andělíčkářka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Andělíčkářka? Kdo to byl Andělíčkářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andělíčkářka? Definice pojmu Andělíčkářka patří do sekce historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Andělíčkářka i v jiné sekci než v historie.