Kdo je to?
Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andělíčkářka? Lidé, historie

Kdo je to Andělíčkářka?

Co znamená a jaký je význam slova Andělíčkářka?

Andělíčkářka byla žena, která se zabývala prováděním potratů. Nechtěné nenarozené děti posílala k andělům, odtud pojmenování andělíčkářka.
Tomuto řemeslu se věnovaly nejvíce kořenářky, a vysloužilé porodní báby. Jejich metody a samotné provedení potratu bývaly často nebezpečné a mnoho žen na jejich činnost zaplatilo i vlastním životem.Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andělíčkářka? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Andělíčkářka s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kinesiotaping? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft? Vzpomněli byste si co znamená slovo Světlo? Víte co je Granola?

Klíčová slova: Andělíčkářka, co znamená, informace, definice, přesný výraz, původ slova, přesný význam, význam pojmu, heslo, wiki, synonymum, Andělíčkářka, význam slova, etymologie, termín, slovo

Pojem Andělíčkářka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Andělíčkářka v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Andělíčkářka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Andělíčkářka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Andělíčkářka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Andělíčkářka ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Andělíčkářka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Andělíčkářka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Andělíčkářka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Andělíčkářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andělíčkářka? Definice pojmu Andělíčkářka je v kategorii Historie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Andělíčkářka i jinde než v sekci než v historie.