Kdo je to?
Kdo je Matt Groening? Životopis Matt Groening, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Matt Groening

Kdo je Matt Groening? Životopis, informace, biografie, umělci

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je Matt Groening? Životopis Matt Groening, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Líbí se stručný životopis s osobou Matt Groening? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Multitasking? Znáte pojem Aquastop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Determinismus? Vzpomenete si na definici slova Supravodivost?

Klíčová slova: popis, biografie, osobnosti, vysvětlení, místo narození, umělci, kde se narodil Matt Groening?, zajímavosti, narození, datum narození, kdy se narodil Matt Groening?, wiki, wikipedie, osobnost, Matt Groening, život

Pojem Matt Groening je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matt Groening ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Matt Groening na Youtube

Zkusit najít termín Matt Groening ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Matt Groening ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Matt Groening na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Matt Groening například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Matt Groening?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening je v kategorii Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Matt Groening třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.