Kdo je to?
Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Matt Groening?

Kdo je to Matt Groening? Stručný životopis

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Matt Groening sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Reiki? Víte, co je to Registrační pokladna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chemtrails? Rozumíte pojmu Aescin?

Klíčová slova: synonymum, slovo, wiki, vysvětlení, význam, popis, kdo je Matt Groening?, formulace, pojem, kdo to je, přesný výraz, odborný výraz, popis, co je to Matt Groening?, původ slova, lexikon

Pojem Matt Groening je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Matt Groening ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Matt Groening ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Matt Groening ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Matt Groening ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Matt Groening například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Matt Groening?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Matt Groening? Kdo to byl Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Matt Groening kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.