Kdo je to?
Kdo je Matt Groening? Životopis Matt Groening, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Matt Groening?

Kdo je Matt Groening? Životopis, informace, biografie, umělci

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je Matt Groening? Životopis Matt Groening, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Tento text (Matt Groening) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu RAM? Rozumíte pojmu Hrdobec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Yogi? Znáte pojem Dharma?

Klíčová slova: wiki, životopis, umělci, místo narození, narození, osobnost, popis, lexikon, zajímavosti, umělci, datum narození, informace, osobnosti, wikipedie, biografie, kde se narodil Matt Groening?

Pojem Matt Groening je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Matt Groening zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Matt Groening ve Wikislovníku

Najít heslo Matt Groening na Google obrázcích

Hledat frázi Matt Groening ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matt Groening ve Wikimedia Commons

Najít termín Matt Groening ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Matt Groening například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Matt Groening

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening patří do kategorie Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Matt Groening např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.