Kdo je to?
Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Matt Groening?

Kdo je to Matt Groening? Stručný životopis

Matt Groening (celým jménem Matthew Abram Groening) je proslulým umělcem, který je znám nejvíce jako tvůrce animovaných seriálů, z nichž ho nejvíce proslavili Simsonovi a Futurama. Oblíbený karikaturista píše i scénáře a je úspěšný i jako producent.
Umělecké vlohy si přinesl z rodiny, i otec byl animátor a producent a blízkým příbuzným Matta Groeninga je scénárista a režisér Craig Bartlett. Svou kariéru začal jako novinář, současně se věnoval i kreslení komiksů, které vycházely v novinách a byly vydány i knižně. Kreslené postavičky vzbudily velký zájem a Groeningovy seriály obsadily i hlavní vysílací čas.Kdo je to Matt Groening? Životopis Matt Groening, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Matt Groening

Datum narození: 15.2.1954
Místo narození: Portland, Oregon USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Matt Groening sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lupus? Znáte pojem Anafylaktický šok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nomen omen? Vzpomenete si na definici slova Souznačné slovo?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, pojem, umělci, význam, co je to Matt Groening?, kdo je Matt Groening?, heslo, popis, přesný význam, Matt Groening, synonymum, etymologie, popis, definice, význam pojmu

Pojem Matt Groening je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Matt Groening na Google.cz

Hledat termín Matt Groening ve Wikislovníku

Vyhledat termín Matt Groening ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Matt Groening ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Matt Groening například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Matt Groening

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Matt Groening? Kdo to byl Matt Groening? Kdy se narodil Matt Groening? Kde se narodil Matt Groening? Matt Groening se nachází v sekci umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Matt Groening řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Groening i v jiné kategorii než je umělci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.