Kdo je to?
Kdo je to Církevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Církevník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Církevník?

Jaký je význam slova Církevník? Co to znamená?

Církevník je hanlivé označení pro horlivého příslušníka katolické, evangelické církve nebo nějakému náboženskému společenství. Často to bývá její významný člen jako je biskup, kněz, pastýř, věřící osoba nebo jiný duchovní představitel. „Církevník“ se řídí naukou své církve, účastní se církevních obřadů, evangelizační činnosti a slavností. Podílí se na dobročinných a charitativních projektech.


Kdo je to Církevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Církevník? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Arytmie? Znáte definici termínu Krátkozrakost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sabat? Pamatujete si definici pojmu Inline hokej?

Klíčová slova: heslo, co znamená, wikipedie, termín, odborný výraz, původ slova, definice, Církevník, synonymum, lexikon, Církevník, popis, hanlivé, informace, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Církevník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Církevník v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Církevník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Církevník na Google.cz

Vyhledat heslo Církevník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Církevník na Google obrázcích

Vyhledat pojem Církevník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Církevník například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Církevník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Církevník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Církevník? Definice pojmu Církevník patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).