Kdo je to?
Kdo je to Církevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Církevník? Lidé, hanlivé

Církevník

Jaký je význam slova Církevník? Co to znamená?

Církevník je hanlivé označení pro horlivého příslušníka katolické, evangelické církve nebo nějakému náboženskému společenství. Často to bývá její významný člen jako je biskup, kněz, pastýř, věřící osoba nebo jiný duchovní představitel. „Církevník“ se řídí naukou své církve, účastní se církevních obřadů, evangelizační činnosti a slavností. Podílí se na dobročinných a charitativních projektech.


Kdo je to Církevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Církevník? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Církevník? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Etiketa? Znáte definici termínu Australský fotbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemoglobin? Pamatujete si definici pojmu Guru?

Klíčová slova: wikipedie, definice, význam pojmu, informace, co znamená, heslo, původ slova, lexikon, význam, hanlivé, wiki, slovo, přesný výraz, význam slova, hanlivé, formulace

Pojem Církevník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Církevník v následujících zdrojích

Najít výraz Církevník ve Wikipedii

Najít pojem Církevník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Církevník ve Wikislovníku

Hledat pojem Církevník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Církevník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Církevník například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Církevník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Církevník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Církevník? Definice pojmu Církevník patří do sekce Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní kluk, církevník, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).