Kdo je to?
Kdo je to, byl PR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo PR specialista? Lidé, profese

Kdo je to PR specialista?

Jaký je význam slova PR specialista? Co to znamená?

PR specialista se stará o komunikaci směrem k veřejnosti. Vede rozhovory s novináři, vytváří zprávy pro tisk, je vedoucím a tvůrcem projektů, sleduje pravidelně jednotlivá média a analyzuje jejich zprávy.
PR specialista je zodpovědný za rozhovory s PR agenturami, spravuje intranet i internetové stránky a profily firmy v různých médiích. Působí také jako konzultant, technik pro informační servis, zpracovatel podkladů pro management firmy a řešitel krizových situací.Kdo je to, byl PR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo PR specialista? Lidé, profese

Definici slova PR specialista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Žardiniéra? Pamatujete si definici pojmu Cvikla? Znáte pojem Aorta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dezinfekce?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, význam slova, pojem, co je to PR specialista?, PR specialista, definice, profese, etymologie, informace, synonymum, formulace, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, původ slova

Pojem PR specialista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo PR specialista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem PR specialista ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi PR specialista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PR specialista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo PR specialista například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova PR specialista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to PR specialista? Kdo to byl PR specialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo PR specialista? Definice pojmu PR specialista se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín PR specialista i v jiné kategorii než v profese.