Kdo je to?
Kdo je Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Tomáš Kašpar?

Kdo je Tomáš Kašpar? Životopis, informace, biografie, umělci

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Kašpar se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu ADSL? Vzpomněli byste si na význam slova Nouzový stav? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dural? Znáte definici termínu AKA?

Klíčová slova: zajímavosti, popis, Tomáš Kašpar, vysvětlení, wikipedie, datum narození, lexikon, wiki, osobnost, životopis, život, národnost, kdo je Tomáš Kašpar?, biografie, informace, umělci

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Tomáš Kašpar hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat frázi Tomáš Kašpar ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Tomáš Kašpar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Tomáš Kašpar ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tomáš Kašpar na Youtube

Hledat pojem Tomáš Kašpar ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Kašpar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar patří do sekce Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.