Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Kašpar? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gyroskop? Znáte pojem Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elipsoid? Vzpomenete si na definici slova Smaženice?

Klíčová slova: popis, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, formulace, popis, co je to Tomáš Kašpar?, význam, lexikon, Tomáš Kašpar, slovo, wiki, význam slova, původ slova, odborný výraz, termín

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Tomáš Kašpar na Google.cz

Hledat frázi Tomáš Kašpar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Tomáš Kašpar ve Wikipedii

Vyhledat pojem Tomáš Kašpar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Kašpar

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.