Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Kašpar? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu GSM? Víte co je CWG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impetigo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reddit?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, informace, formulace, pojem, popis, umělci, co znamená, přesný výraz, wiki, kdo to je, vysvětlení, co je to Tomáš Kašpar?, etymologie, význam, popis

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tomáš Kašpar v následujících vyhledávačích

Najít heslo Tomáš Kašpar na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Kašpar ve Wikimedia Commons

Najít pojem Tomáš Kašpar ve Wikipedii

Zkusit najít Tomáš Kašpar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Kašpar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.