Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Tento text (Tomáš Kašpar) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu ADSL? Znáte termín Infrastruktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dušnost? Víte, co je to Platina?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, slovo, kdo je Tomáš Kašpar?, kdo to je, význam slova, Tomáš Kašpar, popis, termín, synonymum, heslo, popis, přesný výraz, význam, etymologie, původ slova

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomáš Kašpar zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Tomáš Kašpar ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Tomáš Kašpar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Tomáš Kašpar ve Wikipedii

Najít slovo Tomáš Kašpar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Kašpar?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.