Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Popis osobnosti Tomáš Kašpar můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu ADSL? Vzpomenete si na definici slova Reparace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dušnost? Vzpomněli byste si na význam slova Emo?

Klíčová slova: kdo to je, Tomáš Kašpar, formulace, význam pojmu, kdo je Tomáš Kašpar?, heslo, wiki, etymologie, popis, přesný význam, popis, umělci, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tomáš Kašpar

Vyhledat termín Tomáš Kašpar ve Wikipedii

Hledat slovo Tomáš Kašpar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Kašpar ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Tomáš Kašpar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Tomáš Kašpar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.