Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Kašpar s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu GSM? Víte, co je to Ledek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impetigo? Rozumíte pojmu Parketa?

Klíčová slova: odborný výraz, umělci, co je to Tomáš Kašpar?, heslo, termín, informace, původ slova, etymologie, formulace, slovo, pojem, přesný výraz, co znamená, definice, význam, kdo je Tomáš Kašpar?

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tomáš Kašpar

Vyhledat heslo Tomáš Kašpar ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tomáš Kašpar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Kašpar ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Tomáš Kašpar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Kašpar

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.