Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Tento text (Tomáš Kašpar) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu GSM? Vzpomenete si na definici slova Steam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impetigo? Vzpomněli byste si na význam slova Retrospektiva?

Klíčová slova: termín, co je to Tomáš Kašpar?, slovo, odborný výraz, wiki, původ slova, co znamená, Tomáš Kašpar, význam, přesný výraz, definice, formulace, synonymum, význam slova, umělci, etymologie

Pojem Tomáš Kašpar je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Tomáš Kašpar na Google.cz

Najít termín Tomáš Kašpar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Tomáš Kašpar ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Kašpar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kašpar například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Kašpar? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar je v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.