Kdo je to?
Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jan Nepomucký?

Jaký je význam slova Jan Nepomucký? Co to znamená?

Jan Nepomucký byl kněz usilující o mravní dokonalost. Za obhajobu práv a svobod církve v době vlády Václava IV. byl pronásledován. Neustále studoval Bibli a kladl důraz na mravní kázeň. Za své názory byl uvězněn a umučen a jeho tělo bylo shozeno z Karlova mostu do Vltavy.
Stal se legendou, je považován za patrona mnoha profesí, například kněží, lodníků, mlynářů a dalších.Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Jan Nepomucký? Pak se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Propolis? Vzpomněli byste si na význam slova Manko? Vzpomenete si na definici slova Tiché víno? Znáte definici termínu Polenta?

Klíčová slova: heslo, Jan Nepomucký, vysvětlení, význam, etymologie, informace, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, původ slova, význam slova, wikipedie, přesný výraz, křesťanství, význam pojmu, slovo

Pojem Jan Nepomucký je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Jan Nepomucký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Jan Nepomucký ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jan Nepomucký ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Nepomucký ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jan Nepomucký ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nepomucký například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jan Nepomucký

Právě jste zjistili Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jan Nepomucký? Definice pojmu Jan Nepomucký je v kategorii Křesťanství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Jan Nepomucký hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.