Kdo je to?
Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jan Nepomucký?

Jaký je význam slova Jan Nepomucký? Co to znamená?

Jan Nepomucký byl kněz usilující o mravní dokonalost. Za obhajobu práv a svobod církve v době vlády Václava IV. byl pronásledován. Neustále studoval Bibli a kladl důraz na mravní kázeň. Za své názory byl uvězněn a umučen a jeho tělo bylo shozeno z Karlova mostu do Vltavy.
Stal se legendou, je považován za patrona mnoha profesí, například kněží, lodníků, mlynářů a dalších.Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jan Nepomucký sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Propolis? Znáte definici termínu Troposféra? Vzpomenete si na definici slova Amnézie? Pamatujete si definici pojmu Ledolezení?

Klíčová slova: význam, synonymum, křesťanství, význam pojmu, formulace, odborný výraz, wiki, co znamená, přesný výraz, přesný význam, původ slova, přesný výraz, křesťanství, Jan Nepomucký, termín, wikipedie

Pojem Jan Nepomucký je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jan Nepomucký

Najít heslo Jan Nepomucký ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Jan Nepomucký ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jan Nepomucký na Youtube

Vyhledat heslo Jan Nepomucký v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Jan Nepomucký ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nepomucký například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Jan Nepomucký, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jan Nepomucký? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jan Nepomucký? Definice pojmu Jan Nepomucký patří do kategorie Křesťanství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Jan Nepomucký i v jiné sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.