Kdo je to?
Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jan Nepomucký?

Co znamená a jaký je význam slova Jan Nepomucký?

Jan Nepomucký byl kněz usilující o mravní dokonalost. Za obhajobu práv a svobod církve v době vlády Václava IV. byl pronásledován. Neustále studoval Bibli a kladl důraz na mravní kázeň. Za své názory byl uvězněn a umučen a jeho tělo bylo shozeno z Karlova mostu do Vltavy.
Stal se legendou, je považován za patrona mnoha profesí, například kněží, lodníků, mlynářů a dalších.Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jan Nepomucký? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Algoritmus? Vzpomenete si na definici slova Determinant? Vzpomenete si na definici slova Fraška? Vzpomněli byste si na význam slova Epilog?

Klíčová slova: co je to Jan Nepomucký?, etymologie, význam pojmu, kdo to je, definice, popis, synonymum, odborný výraz, termín, slovo, původ slova, informace, přesný výraz, co znamená, přesný význam, lexikon

Pojem Jan Nepomucký je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jan Nepomucký doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Jan Nepomucký v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jan Nepomucký ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jan Nepomucký ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jan Nepomucký ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nepomucký například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Jan Nepomucký, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Nepomucký? Kdo to byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jan Nepomucký? Definice pojmu Jan Nepomucký je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Jan Nepomucký i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.