Kdo je to?
Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jan Nepomucký?

Co znamená a jaký je význam slova Jan Nepomucký?

Jan Nepomucký byl kněz usilující o mravní dokonalost. Za obhajobu práv a svobod církve v době vlády Václava IV. byl pronásledován. Neustále studoval Bibli a kladl důraz na mravní kázeň. Za své názory byl uvězněn a umučen a jeho tělo bylo shozeno z Karlova mostu do Vltavy.
Stal se legendou, je považován za patrona mnoha profesí, například kněží, lodníků, mlynářů a dalších.Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jan Nepomucký sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Algoritmus? Víte, co je to Cider? Vzpomenete si na definici slova Fraška? Rozumíte pojmu Plná moc?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam slova, Jan Nepomucký, termín, co je to Jan Nepomucký?, kdo to je, co znamená, wiki, definice, etymologie, synonymum, informace, vysvětlení, význam pojmu, formulace

Pojem Jan Nepomucký je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Jan Nepomucký ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jan Nepomucký v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Jan Nepomucký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Jan Nepomucký ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nepomucký například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jan Nepomucký

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Nepomucký? Kdo to byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jan Nepomucký? Definice pojmu Jan Nepomucký patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jan Nepomucký i jinde než v sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.