Kdo je to?
Kdo je to, byl Preceptor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Preceptor? Lidé, profese

Kdo je to Preceptor?

Jaký je význam slova Preceptor? Co to znamená?

Preceptor, v dřívějších dobách učitel, je označení používané pro domácího učitele nebo pomocníka, popřípadě pro některého ze starších studentů, který procvičuje látku s mladšími spolužáky. Pojmenování se stále používá na některých středních, ale častěji vysokých školách, kde se jedná o učitele, který vede semináře různých předmětů. Preceptor v klášterech jemných, který má na starosti výběr církevní hudby a který učí mnichy zpěvu, doprovázejícímu různé druhy bohoslužeb nebo modliteb.
V jiných zemích může mít preceptor odlišné úkoly. Na anglických prestižních univerzitách se jedná o učitele matematiky, hudby nebo jazyků, na některých univerzitách v Americe jde o schopné studenty pomáhající svým vyučujícím s přípravou na přednášky. Tato činnost je dobrovolná, lze při ní získat kredit navíc.Kdo je to, byl Preceptor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Preceptor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Preceptor? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Propolis? Pamatujete si definici pojmu Kadidlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Specifický symbol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sčítanec?

Klíčová slova: heslo, definice, slovo, lexikon, popis, původ slova, kdo to je, význam, kdo je Preceptor?, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, profese, popis, informace

Pojem Preceptor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Preceptor v následujících zdrojích

Najít pojem Preceptor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Preceptor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Preceptor na Youtube

Vyhledat slovo Preceptor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Preceptor například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Preceptor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Preceptor? Kdo to byl Preceptor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Preceptor? Definice pojmu Preceptor patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.