Kdo je to?
Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Kdo je to Umělec?

Co znamená a jaký je význam slova Umělec?

Umělec je označení pro osobu, která buď sama různým způsobem vytváří či vykládá nebo provádí umělecké dílo a tato činnost je pro něj zdrojem obživy. Vytváření vlastních děl je pro umělce významnou částí života. Umělec se tedy věnuje činnosti, která není běžná, pojímá ji tvořivě, originálně a individuálně. Může se zabývat uměním výtvarným (malířství, architektura, sochařství a další) nebo múzickým (hudba, zpěv, tanec divadelní umění a podobné). Tvůrce, autor díla se snaží dosáhnout estetického účinku, ovlivnit a duševně obohatit diváky či posluchače.
Umělec se svým dílem usiluje o další rozvoj umění a spolupodílí se na vytváření lidské kultury. Existuje také mnoho lidí, kteří se sami za umělce považují nebo jsou tak nazýváni, ačkoli jejich umělecký přínos je sporný.Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Definici slova Umělec můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Sorbet? Rozumíte pojmu Květná neděle? Vzpomenete si na definici slova Ischias? Znáte pojem Vodní dýmka?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, etymologie, wiki, informace, slovo, synonymum, přesný výraz, popis, kdo to je, co znamená, význam slova, význam pojmu, původ slova, kdo je Umělec?, význam

Pojem Umělec je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Umělec ve Wikipedii

Hledat výraz Umělec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Umělec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Umělec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Umělec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Umělec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Umělec? Kdo to byl Umělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Umělec? Definice pojmu Umělec patří do sekce umělci. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v umělci.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.