Kdo je to?
Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Kdo je to Umělec?

Co znamená a jaký je význam slova Umělec?

Umělec je označení pro osobu, která buď sama různým způsobem vytváří či vykládá nebo provádí umělecké dílo a tato činnost je pro něj zdrojem obživy. Vytváření vlastních děl je pro umělce významnou částí života. Umělec se tedy věnuje činnosti, která není běžná, pojímá ji tvořivě, originálně a individuálně. Může se zabývat uměním výtvarným (malířství, architektura, sochařství a další) nebo múzickým (hudba, zpěv, tanec divadelní umění a podobné). Tvůrce, autor díla se snaží dosáhnout estetického účinku, ovlivnit a duševně obohatit diváky či posluchače.
Umělec se svým dílem usiluje o další rozvoj umění a spolupodílí se na vytváření lidské kultury. Existuje také mnoho lidí, kteří se sami za umělce považují nebo jsou tak nazýváni, ačkoli jejich umělecký přínos je sporný.Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Líbí se vám definice kdo je to Umělec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Devalvace? Znáte termín SSD disk? Vzpomenete si na definici slova Piperin? Víte, co je to Říkadlo?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Umělec?, etymologie, termín, význam, přesný význam, slovo, odborný výraz, původ slova, informace, synonymum, přesný výraz, pojem, význam slova, význam pojmu, heslo

Pojem Umělec je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Umělec

Hledat frázi Umělec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Umělec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Umělec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Umělec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Umělec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Umělec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Umělec? Kdo to byl Umělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Umělec? Definice pojmu Umělec je v kategorii umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než umělci).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.