Kdo je to?
Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Kdo je to Umělec?

Co znamená a jaký je význam slova Umělec?

Umělec je označení pro osobu, která buď sama různým způsobem vytváří či vykládá nebo provádí umělecké dílo a tato činnost je pro něj zdrojem obživy. Vytváření vlastních děl je pro umělce významnou částí života. Umělec se tedy věnuje činnosti, která není běžná, pojímá ji tvořivě, originálně a individuálně. Může se zabývat uměním výtvarným (malířství, architektura, sochařství a další) nebo múzickým (hudba, zpěv, tanec divadelní umění a podobné). Tvůrce, autor díla se snaží dosáhnout estetického účinku, ovlivnit a duševně obohatit diváky či posluchače.
Umělec se svým dílem usiluje o další rozvoj umění a spolupodílí se na vytváření lidské kultury. Existuje také mnoho lidí, kteří se sami za umělce považují nebo jsou tak nazýváni, ačkoli jejich umělecký přínos je sporný.Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Líbí se vám definice kdo je to Umělec? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Endokrinologie? Rozumíte pojmu Brexit? Vzpomenete si na definici slova Člunkový běh? Znáte pojem Taurin?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, slovo, wiki, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, formulace, vysvětlení, kdo je Umělec?, popis, co je to Umělec?, význam slova, etymologie, termín, význam

Pojem Umělec je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Umělec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Umělec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Umělec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Umělec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Umělec například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Umělec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Umělec? Kdo to byl Umělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Umělec? Definice pojmu Umělec je v sekci umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v umělci.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.