Kdo je to?
Kdo je Barbora Mottlová? Životopis Barbora Mottlová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Mottlová

Kdo je Barbora Mottlová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Barbora Mottlová je česká filmová, seriálová a divadelní herečka, zpěvačka, modelka a moderátorka. Mottlová se narodila v Praze, kde na střední škole studovala Módní návrhářství. Po maturitě se rozhodla pro studium na Vyšší odborné herecké škole, kde studovala obor Dramatické umění a moderování. Obor dokončila v roce 2009 a pokračovala studiem na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze (obor Scénická a mediální studia).
Již během studia na vysoké škole začala hrát v Divadle F. X. Šaldy v Liberci (2008). V libereckém divadle hrála až do roku 2015 a objevila se v inscenacích Sedm nápadů na zavraždění manžela, Penzion pro svobodné pány, Lakomec, Sen noci svatojánské, Figarova svatba, Erotikon doktora Š., Balada pro banditu nebo Princové jsou na draka. Mottlová hostuje také v divadle Bez zábradlí v Praze.
V televizi se objevila nejprve v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Následovaly seriály Vyprávěj (2011 a 2013), Cirkus Bukowsky (2013-14), První republika (2014), Přístav (2015-17), Ohnivý kuře (2016 a 2018), Krejzovi (2018-19) a další.
Ve filmu debutovala roku 2006 snímkem Obsluhoval jsem anglického krále. Následovaly snímky Někdo tam dole mě má rád (2008), Aljona, Zasaženi bleskem (2009), Gangster Ka, Gangster Ka: Afričan (2015), Musíme se sejít (2016) a Bitva kuchařů (2017).Kdo je Barbora Mottlová? Životopis Barbora Mottlová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Barbora Mottlová

Národnost: česká
Datum narození: 18. 7. 1986
Místo narození: Praha, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Mottlová s jinými lidmina sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Prvouka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monzun? Znáte termín Nordic walking? Víte co je Bizam?

Klíčová slova: wikipedie, herectví, biografie, datum narození, herectví, kdo je Barbora Mottlová?, osobnost, kdy se narodila Barbora Mottlová?, život, osobnosti, Barbora Mottlová, Barbora Mottlová, popis, národnost, narození, wiki

Pojem Barbora Mottlová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Barbora Mottlová v dalších zdrojích

Najít termín Barbora Mottlová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Barbora Mottlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Barbora Mottlová na Google.cz

Najít heslo Barbora Mottlová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Barbora Mottlová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Mottlová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Mottlová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Barbora Mottlová? Kdy se narodila Barbora Mottlová? Kde se narodila Barbora Mottlová? Barbora Mottlová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Barbora Mottlová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Mottlová i v jiné kategorii než je herectví.