Kdo je to?
Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kacíř? Lidé, křesťanství

Kacíř

Jaký je význam slova Kacíř? Co to znamená?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kacíř? Lidé, křesťanství

Definici pojmu Kacíř sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Žinčica? Vzpomněli byste si co označuje výraz Valuta? Pamatujete si definici pojmu Artefakt? Znáte termín Živáňská pečeně?

Klíčová slova: pojem, popis, původ slova, termín, slovo, lexikon, křesťanství, wiki, význam, informace, křesťanství, wikipedie, definice, odborný výraz, co znamená, přesný výraz

Pojem Kacíř je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Kacíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kacíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kacíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Kacíř ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Kacíř ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kacíř například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kacíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř je v kategorii Křesťanství

Kategorie křesťanství, bible stůl, kacíř, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace pojem, výraz,termín, heslo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Křesťanství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.