Kdo je to?
Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kacíř? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kacíř?

Jaký je význam slova Kacíř? Co to znamená?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kacíř? Lidé, křesťanství

Definici slova Kacíř můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Reiki? Znáte definici termínu Porodní plán? Pamatujete si definici pojmu Aperitiv? Pamatujete si definici pojmu Dělitel?

Klíčová slova: Kacíř, přesný význam, vysvětlení, etymologie, wikipedie, význam, wiki, křesťanství, termín, Kacíř, přesný výraz, pojem, původ slova, formulace, co znamená, informace

Pojem Kacíř je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Kacíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kacíř ve Wikislovníku

Najít pojem Kacíř ve Wikipedii

Zkusit najít Kacíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Kacíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kacíř například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kacíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř se nachází v kategorii Křesťanství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, termín například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Kacíř i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.