Kdo je to?
Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kacíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kacíř?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Definici slova Kacíř můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cizrna? Znáte termín Vila? Pamatujete si definici pojmu Amen? Víte, co je to Thriller?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, význam, definice, odborný výraz, informace, původ slova, synonymum, křesťanství, popis, kdo je Kacíř?, přesný význam, wiki, lexikon, heslo, význam slova

Pojem Kacíř je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kacíř

Hledat termín Kacíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kacíř ve Wikislovníku

Hledat výraz Kacíř na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kacíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kacíř například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kacíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kacíř? Kdo to byl Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kacíř hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.