Kdo je to?
Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kacíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kacíř?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kacíř? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cizrna? Znáte pojem Velký třesk? Pamatujete si definici pojmu Amen? Vzpomenete si na definici slova Suché víno?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, Kacíř, vysvětlení, kdo to je, definice, křesťanství, popis, kdo je Kacíř?, slovo, formulace, lexikon, informace

Pojem Kacíř je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kacíř zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Kacíř ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kacíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kacíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Kacíř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kacíř například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kacíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kacíř? Kdo to byl Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.