Kdo je to?
Kdo je Richard Sacher? Životopis Richard Sacher, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Richard Sacher

Kdo je Richard Sacher? Životopis, informace, biografie, novináři

Richard Sacher je český novinář a spisovatel.
Richard Sacher začal v 90. letech pracovat v českých bulvárních médiích. Psal například pro Blesk nebo Rytmus života, jeho tématem byl český showbyznys.
V roce 2000 vydal knihu Byl jsem bulvární novinář, v níž shrnul své zážitky a zkušenosti z tohoto odvětví novinářské branže. Kromě toho napsal také například knihu o zavražděné české spisovatelce: Simona Monyová - život a smrt. Dále také zpracoval biografii věnovanou českému skladateli Karlu Svobodovi. Zmiňme ještě například knihu Největší trapasy mého života - Skutečné příběhy českých osobností (2010).
Sacher se také dlouhodobě věnuje astrologii a mimo jiné vydával horoskopy; o astrologii také přednáší. Tomuto tématu a dalším mystickým vědám a zážitkům se Sacher věnoval v rozhovorové knize Schůzky s tajemnem (2009).
Kromě novinařiny a psaní knih Richard Sacher vystupuje také jako moderátor.Kdo je Richard Sacher? Životopis Richard Sacher, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Richard Sacher

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1974
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Richard Sacher s jinými lidmiprostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Dodejka? Pamatujete si definici pojmu Lepek? Pamatujete si definici pojmu Establishment? Vzpomněli byste si co znamená slovo Laryngitida?

Klíčová slova: životopis, informace, zajímavosti, lexikon, novináři, vysvětlení, wikipedie, kde se narodil Richard Sacher?, novináři, datum narození, národnost, popis, osobnost, život, wiki, biografie

Pojem Richard Sacher je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Richard Sacher v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Richard Sacher ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Richard Sacher ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Richard Sacher ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Richard Sacher ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Sacher například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Richard Sacher? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Richard Sacher? Kdy se narodil Richard Sacher? Kde se narodil Richard Sacher? Richard Sacher patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Richard Sacher dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Sacher i v jiné kategorii než je novináři.