Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Troška? Životopis Zdeněk Troška, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Zdeněk Troška?

Kdo je to Zdeněk Troška? Stručný životopis

Zdeněk Troška je český dramatik, režisér a scénárista. Věnuje se jak filmu, tak divadlu. Je absolventem Lycée Carnot ve francouzském Dijonu a Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Zdeněk Troška se narodil v Hošticích u Volyně, jeho rodná ves se stala dějištěm některých Troškových filmů.
K nejznámějším patří komedie Slunce, seno, jahody a další díly, Kameňák, Babovřesky a mnoho pohádkových příběhů, jako například Princezna ze mlejna.Kdo je to Zdeněk Troška? Životopis Zdeněk Troška, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zdeněk Troška? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Zdeněk Troška

Národnost: česká
Datum narození: 18. 5. 1953
Místo narození: Hoštice u Volyně

Pamatujete si definici pojmu Třtinový cukr? Víte, co je to Hoax? Vzpomněli byste si na význam slova Exaktní? Pamatujete si definici pojmu Dělená strava?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, kdo je Zdeněk Troška?, umělci, synonymum, formulace, význam pojmu, kdo to je, co znamená, vysvětlení, wiki, význam slova, popis, etymologie, pojem

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Troška

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zdeněk Troška? Kdo to byl Zdeněk Troška? Kdy se narodil Zdeněk Troška? Kde se narodil Zdeněk Troška? Zdeněk Troška je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Troška řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Troška i v jiné kategorii než je umělci.