Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Troška? Životopis Zdeněk Troška, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Zdeněk Troška?

Kdo je to Zdeněk Troška? Stručný životopis

Zdeněk Troška je český dramatik, režisér a scénárista. Věnuje se jak filmu, tak divadlu. Je absolventem Lycée Carnot ve francouzském Dijonu a Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Zdeněk Troška se narodil v Hošticích u Volyně, jeho rodná ves se stala dějištěm některých Troškových filmů.
K nejznámějším patří komedie Slunce, seno, jahody a další díly, Kameňák, Babovřesky a mnoho pohádkových příběhů, jako například Princezna ze mlejna.Kdo je to Zdeněk Troška? Životopis Zdeněk Troška, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Zdeněk Troška

Národnost: česká
Datum narození: 18. 5. 1953
Místo narození: Hoštice u Volyně

Líbí se stručný životopis s osobou Zdeněk Troška? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Loftový byt? Vzpomenete si na definici slova Kompilace? Víte co je BTW? Vzpomněli byste si na význam slova Vitiligo?

Klíčová slova: kdo to je, Zdeněk Troška, co je to Zdeněk Troška?, původ slova, formulace, význam slova, co znamená, popis, slovo, synonymum, vysvětlení, wiki, odborný výraz, heslo, přesný výraz, kdo je Zdeněk Troška?

Pojem Zdeněk Troška je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Troška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Zdeněk Troška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Zdeněk Troška ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zdeněk Troška na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Troška například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Troška

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zdeněk Troška? Kdo to byl Zdeněk Troška? Kdy se narodil Zdeněk Troška? Kde se narodil Zdeněk Troška? Zdeněk Troška je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Troška dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Troška i v jiné kategorii než je umělci.