Kdo je to?
Kdo je Nikola Ďuricová? Životopis Nikola Ďuricová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Nikola Ďuricová

Kdo je Nikola Ďuricová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Herečka slovenského původu, Nikola Ďuricová, pochází z Detvy nedaleko Zvolena. Svá středoškolská léta strávila na Bratislavské konzervatoři a už během svých studií hrála na Nové scéně v Bratislavě a v Divadle Arteatro.
V roce 2013 byla oceněna Cenou Viliama Záborského na Poděbradských dnech poezie.
Ve studiu se rozhodla pokračovat v Praze a nastoupila na Pražskou konzervatoř. Tu v roce 2016 také úspěšně absolvovala a začala sbírat herecké zkušenosti na českých divadelních scénách. Hostovala v Divadle Na Rejdišti, v Metropolitním divadle Dany Bartůňkové, v Goja Music Hall, v Divadle Hybernia, v Kongresovém centru, v Severočeském divadle i v Černém divadle Jiřího Srnce, se kterým se zúčastnila turné po Chorvatsku, Řecku a Číně.
Diváci ji v poslední době mohli vidět na scéně Hudebního divadla Karlín, kde se objevovala v představeních Rebelové a Slunce, seno, jahody. Dále pak v Divadle Na Fidlovačce, kde si zahrála v inscenaci Branický zázrak, v Divadle Broadway v lásce nebeské a také v Divadle F. X. Šaldy v Liberci v představení Hledá se tenor: muzikál.
Na přelomu let 2018 a 2019, přímo při Silvestrovském představení, požádal Nikolu po sedmi letech vztahu o ruku její tehdejší partner a herecký kolega Lukáš Kofroň. A byla to žádost vskutku pohádková, jelikož herec v roli prince přiklusal za svou vyvolenou na bílém koni.
Nicméně navzdory tomu, že žádost o ruku Nikolu skutečně potěšila, ke svatbě nakonec nedošlo. Ke konci vztahu údajně přispěla změna, kterou prošel nejen Lukášův vzhled, ale i jeho sebevědomí, když se přihlásil do soutěže Muž roku, která je v podstatě pánskou alternativou ke známější Miss.
Nikola je téměř výhradně divadelní herečkou, i tak má ale několik zkušeností se seriálovou tvorbou. V roce 2020 ji mohli diváci vidět v komedii Po hlavě a v menší roličce v seriálu z lékařského prostředí modrý kód. O rok později si zahrála v pokračování úspěšného humorného seriálu z hokejového prostředí Lajna.Kdo je Nikola Ďuricová? Životopis Nikola Ďuricová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Nikola Ďuricová

Národnost: slovenská
Datum narození: 16. března 1995
Místo narození: Detva

Tento text (Nikola Ďuricová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Validace? Vzpomněli byste si na význam slova Dataismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo ICloud? Znáte definici termínu Flegmóna?

Klíčová slova: národnost, vysvětlení, datum narození, herectví, wikipedie, biografie, kdy se narodila Nikola Ďuricová?, kde se narodila Nikola Ďuricová?, popis, osobnost, herectví, zajímavosti, kdo je Nikola Ďuricová?, život, Nikola Ďuricová, informace

Pojem Nikola Ďuricová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nikola Ďuricová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Nikola Ďuricová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Nikola Ďuricová ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nikola Ďuricová ve Wikislovníku

Zkusit najít Nikola Ďuricová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Nikola Ďuricová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Ďuricová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nikola Ďuricová

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Nikola Ďuricová? Kdy se narodila Nikola Ďuricová? Kde se narodila Nikola Ďuricová? Nikola Ďuricová se nachází v sekci Herectví

Kategorie herectví, herec pohled do neznáma, nikola Ďuricová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Nikola Ďuricová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Ďuricová i v jiné kategorii než je herectví.