Kdo je to?
Kdo je to Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.


Kdo je to Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Debil? Lidé, hanlivé

Definici slova Debil můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Léze? Vzpomenete si na definici slova Pixabay? Znáte pojem Červené maso? Vzpomněli byste si na význam slova Tejpování?

Klíčová slova: hanlivé, hanlivé, informace, etymologie, Debil, heslo, Debil, pojem, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, slovo, popis, termín, význam slova

Pojem Debil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Debil zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Debil ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Debil ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Debil na Google.cz

Hledat slovo Debil ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Debil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Debil například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Debil, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Debil v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.