Kdo je to?
Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Debil sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Próza? Pamatujete si definici pojmu Družstvo? Znáte pojem EBD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rámcová smlouva?

Klíčová slova: co je to Debil?, termín, formulace, slovo, kdo je Debil?, co znamená, přesný význam, původ slova, lexikon, význam pojmu, etymologie, heslo, synonymum, vysvětlení, definice, odborný výraz

Pojem Debil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Debil ve Wikipedii

Vyhledat heslo Debil ve Wikislovníku

Hledat pojem Debil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Debil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Debil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Debil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Debil? Kdo to byl Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.