Kdo je to?
Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.


Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Debil s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přísudek? Vzpomněli byste si na význam slova Diskriminace? Znáte pojem Biokoridor? Znáte definici termínu Štědrovka?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, etymologie, pojem, lexikon, odborný výraz, původ slova, heslo, definice, termín, wiki, popis, Debil, synonymum, kdo je Debil?, význam pojmu

Pojem Debil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Debil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Debil na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Debil ve Wikimedia Commons

Najít heslo Debil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Debil například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Debil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Debil? Kdo to byl Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.