Kdo je to?
Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gastroenterolog? Lidé, lékařství

Gastroenterolog

Co znamená a jaký je význam slova Gastroenterolog?

Gastroenterologie je medicínský obor, který se zabývá léčením nemocí zažívacího traktu. Gastroenterolog je tedy lékař se specializací v tomto oboru.
Snahu o diagnostiku a léčbu problémů se zažívacím traktem můžeme pozorovat už ve starověku, nicméně jako samostatný obor se gastroenterologie začala vyvíjet až na přelomu 18. a 19. století. Lékařům poté velmi pomohl objev rentgenu, který jim umožnil nahlížet do trávicího traktu, a později také endoskopu, který slouží k diagnostice.
Název je složeninou řeckých slov pro žaludek a střeva.Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gastroenterolog? Lidé, lékařství

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Funkční styl? Pamatujete si definici pojmu Wellness? Pamatujete si definici pojmu Časová flexibilita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minerál?

Klíčová slova: přesný význam, popis, význam pojmu, Gastroenterolog, heslo, lexikon, wiki, slovo, lékařství, význam, synonymum, wikipedie, význam slova, přesný výraz, formulace, odborný výraz

Pojem Gastroenterolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Gastroenterolog ve Wikipedii

Hledat výraz Gastroenterolog na Google obrázcích

Vyhledat slovo Gastroenterolog ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gastroenterolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Gastroenterolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gastroenterolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Gastroenterolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gastroenterolog? Definice pojmu Gastroenterolog se nachází v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Gastroenterolog i v jiné kategorii než v lékařství.