Kdo je to?
Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gastroenterolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Gastroenterolog?

Co znamená a jaký je význam slova Gastroenterolog?

Gastroenterologie je medicínský obor, který se zabývá léčením nemocí zažívacího traktu. Gastroenterolog je tedy lékař se specializací v tomto oboru.
Snahu o diagnostiku a léčbu problémů se zažívacím traktem můžeme pozorovat už ve starověku, nicméně jako samostatný obor se gastroenterologie začala vyvíjet až na přelomu 18. a 19. století. Lékařům poté velmi pomohl objev rentgenu, který jim umožnil nahlížet do trávicího traktu, a později také endoskopu, který slouží k diagnostice.
Název je složeninou řeckých slov pro žaludek a střeva.Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gastroenterolog? Lidé, lékařství

Definici pojmu Gastroenterolog sdílejte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Psychopatie? Pamatujete si definici pojmu Řípa? Pamatujete si definici pojmu Termínovaný vklad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Babyka?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, přesný význam, Gastroenterolog, lékařství, přesný výraz, původ slova, Gastroenterolog, formulace, lékařství, informace, definice, etymologie, synonymum

Pojem Gastroenterolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Gastroenterolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Gastroenterolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Gastroenterolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Gastroenterolog ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Gastroenterolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gastroenterolog například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Gastroenterolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Gastroenterolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gastroenterolog? Definice pojmu Gastroenterolog je v kategorii Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství.