Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Entomolog s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu De facto? Znáte pojem Šindel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flattr? Vzpomenete si na definici slova Platina?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, přesný výraz, heslo, termín, věda, informace, původ slova, význam slova, Entomolog, synonymum, slovo, kdo je Entomolog?, formulace, popis, lexikon

Pojem Entomolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Entomolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Entomolog ve Wikipedii

Hledat termín Entomolog ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Entomolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Entomolog například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Entomolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Entomolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).