Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Entomolog s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Anime? Vzpomněli byste si na význam slova Debaras? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lidová slovesnost? Znáte definici termínu Ostění?

Klíčová slova: synonymum, termín, co je to Entomolog?, kdo je Entomolog?, etymologie, wiki, původ slova, význam slova, formulace, vysvětlení, kdo to je, informace, co znamená, heslo, popis, význam

Pojem Entomolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entomolog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Entomolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Entomolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Entomolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Entomolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Entomolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog se nachází v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Entomolog i v jiné sekci než v věda.