Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Entomolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Anime? Rozumíte pojmu Cuvée? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lidová slovesnost? Znáte pojem Struma?

Klíčová slova: informace, etymologie, synonymum, věda, odborný výraz, význam slova, kdo je Entomolog?, co je to Entomolog?, popis, původ slova, definice, kdo to je, termín, Entomolog, wiki, formulace

Pojem Entomolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Entomolog

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entomolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Entomolog ve Wikipedii

Vyhledat slovo Entomolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Entomolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Entomolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Entomolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Entomolog i v jiných kategoriích (než věda).