Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Tento text (Entomolog) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Bivak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Licence? Znáte termín Impotence?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, definice, původ slova, informace, slovo, co je to Entomolog?, přesný význam, co znamená, popis, synonymum, význam slova, etymologie, heslo, pojem, termín

Pojem Entomolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Entomolog

Hledat pojem Entomolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Entomolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Entomolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Entomolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Entomolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Entomolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Entomolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).