Kdo je to?
Kdo je to Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Entomolog? Lidé, věda

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Notebook? Vzpomenete si na definici slova Uzlina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Wakame? Vzpomněli byste si na význam slova Roráty?

Klíčová slova: wikipedie, původ slova, význam pojmu, etymologie, co znamená, Entomolog, wiki, věda, formulace, vysvětlení, popis, heslo, termín, pojem, Entomolog, věda

Pojem Entomolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Entomolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Entomolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Entomolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Entomolog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entomolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Entomolog například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Entomolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog se nachází v kategorii Věda

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výrazkupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Entomolog i v jiné části webu než je kategorie věda.