Kdo je to?
Kdo je to Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivana Stráská?

Kdo je to Ivana Stráská? Stručný životopis

Ivana Stráská je politička, učitelka, živnostnice a první česká hejtmanka – žena. Od roku 2017 je hejtmankou Jihočeského kraje, předtím působila jako starostka Milevska. Do voleb kandidovala jako členka ČSSD. Absolvovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor český jazyk a dějepis. Byla učitelkou a zástupkyní ředitele ZŠ v Milevsku. V roce 1994 se stala živnostnicí.
Do politiky vstoupila jako zastupitelka a později starostka Milevska. Ivana Stránská se v roce 2004 stala krajskou zastupitelkou, dále náměstkyní hejtmana a předsedkyní dozorčí rady Jihočeských nemocnic a náměstkyní pro oblast zdravotnictví. Ve funkci hejtmanky je od roku 2017.Kdo je to Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Ivana Stráská

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1952

Líbí se stručný životopis s osobou Ivana Stráská? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Špejchar? Víte, co je to Zoom? Rozumíte pojmu Ecce homo? Rozumíte pojmu Ozim?

Klíčová slova: co je to Ivana Stráská?, informace, politici, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, etymologie, význam slova, wiki, slovo, odborný výraz, termín, pojem, heslo, kdo je Ivana Stráská?

Pojem Ivana Stráská je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Ivana Stráská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Ivana Stráská ve Wikipedii

Najít výraz Ivana Stráská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ivana Stráská ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Stráská například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ivana Stráská? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivana Stráská? Kdo to byl Ivana Stráská? Kdy se narodil Ivana Stráská? Ivana Stráská je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivana Stráská dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Stráská i v jiné kategorii než je politici.