Kdo je to?
Kdo je Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Ivana Stráská?

Kdo je Ivana Stráská? Životopis, informace, biografie, politici

Ivana Stráská je politička, učitelka, živnostnice a první česká hejtmanka – žena. Od roku 2017 je hejtmankou Jihočeského kraje, předtím působila jako starostka Milevska. Do voleb kandidovala jako členka ČSSD. Absolvovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor český jazyk a dějepis. Byla učitelkou a zástupkyní ředitele ZŠ v Milevsku. V roce 1994 se stala živnostnicí.
Do politiky vstoupila jako zastupitelka a později starostka Milevska. Ivana Stránská se v roce 2004 stala krajskou zastupitelkou, dále náměstkyní hejtmana a předsedkyní dozorčí rady Jihočeských nemocnic a náměstkyní pro oblast zdravotnictví. Ve funkci hejtmanky je od roku 2017.Kdo je Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Ivana Stráská

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1952

Popis osobnosti Ivana Stráská můžete sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Šestá nemoc? Víte, co je to Pcháč? Rozumíte pojmu Kaldoun? Rozumíte pojmu Silová elektřina?

Klíčová slova: život, kdy se narodila Ivana Stráská?, osobnost, informace, datum narození, kdo je Ivana Stráská?, politici, lexikon, politici, životopis, Ivana Stráská, popis, wiki, národnost, osobnosti, zajímavosti

Pojem Ivana Stráská je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ivana Stráská hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít Ivana Stráská ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Ivana Stráská ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Ivana Stráská ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ivana Stráská ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Ivana Stráská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Stráská například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Ivana Stráská? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ivana Stráská? Kdy se narodila Ivana Stráská? Ivana Stráská je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivana Stráská třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Stráská i v jiné kategorii než je politici.