Kdo je to?
Kdo je to Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivana Stráská?

Kdo je to Ivana Stráská? Stručný životopis

Ivana Stráská je politička, učitelka, živnostnice a první česká hejtmanka – žena. Od roku 2017 je hejtmankou Jihočeského kraje, předtím působila jako starostka Milevska. Do voleb kandidovala jako členka ČSSD. Absolvovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor český jazyk a dějepis. Byla učitelkou a zástupkyní ředitele ZŠ v Milevsku. V roce 1994 se stala živnostnicí.
Do politiky vstoupila jako zastupitelka a později starostka Milevska. Ivana Stránská se v roce 2004 stala krajskou zastupitelkou, dále náměstkyní hejtmana a předsedkyní dozorčí rady Jihočeských nemocnic a náměstkyní pro oblast zdravotnictví. Ve funkci hejtmanky je od roku 2017.Kdo je to Ivana Stráská? Životopis Ivana Stráská, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Ivana Stráská

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1952

Tento text (Ivana Stráská) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vítr? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys? Rozumíte pojmu Šifon? Znáte definici termínu Maturita?

Klíčová slova: formulace, pojem, informace, původ slova, popis, přesný význam, význam pojmu, Ivana Stráská, přesný výraz, synonymum, etymologie, co znamená, heslo, kdo je Ivana Stráská?, politici, termín

Pojem Ivana Stráská je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Ivana Stráská ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Ivana Stráská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ivana Stráská na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Ivana Stráská ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Stráská například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivana Stráská

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivana Stráská? Kdo to byl Ivana Stráská? Kdy se narodil Ivana Stráská? Ivana Stráská je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivana Stráská řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Stráská i v jiné kategorii než je politici.