Kdo je to?
Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Jan Bierhanzl?

Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis, informace, biografie, politika

Jan Bierhanzl je známý aktivista a vysokoškolský učitel. Absolvoval studium románské filologie a filozofie na Filozofické fakultě UK a několik stáží ve Francii. Působí na Fakultě humanitních studií UK a ve Filozofickém ústavu AV ČR. Zabývá se především současnou filozofií ve Francii, vydal několik studií a monografii Emmanuela Levinase.
Je také autorem několika publikovaných článků. Svůj nesouhlas se společenským děním vyjadřuje Jan Bierhanzl veřejně, je také autorem různých iniciativ a výzev.Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Jan Bierhanzl

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Bierhanzl s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Kometa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronický podpis? Pamatujete si definici pojmu Plná penze? Znáte termín Bench-press?

Klíčová slova: lexikon, národnost, popis, vysvětlení, život, životopis, politika, politika, wiki, Jan Bierhanzl, osobnosti, osobnost, wikipedie, Jan Bierhanzl, kdo je Jan Bierhanzl?, informace

Pojem Jan Bierhanzl je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Jan Bierhanzl ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jan Bierhanzl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jan Bierhanzl ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Jan Bierhanzl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Bierhanzl například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jan Bierhanzl?

Právě jste zjistili Kdo je to Jan Bierhanzl? Jan Bierhanzl patří do sekce Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Bierhanzl třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Bierhanzl i v jiné kategorii než je politika.