Kdo je to?
Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Jan Bierhanzl?

Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis, informace, biografie, politika

Jan Bierhanzl je známý aktivista a vysokoškolský učitel. Absolvoval studium románské filologie a filozofie na Filozofické fakultě UK a několik stáží ve Francii. Působí na Fakultě humanitních studií UK a ve Filozofickém ústavu AV ČR. Zabývá se především současnou filozofií ve Francii, vydal několik studií a monografii Emmanuela Levinase.
Je také autorem několika publikovaných článků. Svůj nesouhlas se společenským děním vyjadřuje Jan Bierhanzl veřejně, je také autorem různých iniciativ a výzev.Kdo je Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní informace o osobě Jan Bierhanzl

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Bierhanzl sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Kometa? Znáte pojem DPP? Pamatujete si definici pojmu Pesar? Vzpomenete si na definici slova Výjimečný stav?

Klíčová slova: politika, wikipedie, životopis, wiki, zajímavosti, osobnosti, lexikon, Jan Bierhanzl, národnost, život, kdo je Jan Bierhanzl?, biografie, popis, osobnost, informace, Jan Bierhanzl

Pojem Jan Bierhanzl je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Jan Bierhanzl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Jan Bierhanzl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Jan Bierhanzl ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jan Bierhanzl na Google obrázcích

Najít heslo Jan Bierhanzl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Bierhanzl například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jan Bierhanzl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jan Bierhanzl? Jan Bierhanzl se nachází v sekci Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jan Bierhanzl například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Bierhanzl i v jiné kategorii než je politika.