Kdo je to?
Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jan Bierhanzl?

Kdo je to Jan Bierhanzl? Stručný životopis

Jan Bierhanzl je známý aktivista a vysokoškolský učitel. Absolvoval studium románské filologie a filozofie na Filozofické fakultě UK a několik stáží ve Francii. Působí na Fakultě humanitních studií UK a ve Filozofickém ústavu AV ČR. Zabývá se především současnou filozofií ve Francii, vydal několik studií a monografii Emmanuela Levinase.
Je také autorem několika publikovaných článků. Svůj nesouhlas se společenským děním vyjadřuje Jan Bierhanzl veřejně, je také autorem různých iniciativ a výzev.Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Jan Bierhanzl

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Bierhanzl? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pícnina? Rozumíte pojmu Souhrnné hlášení? Pamatujete si definici pojmu Factoring? Znáte pojem Krav maga?

Klíčová slova: pojem, popis, vysvětlení, Jan Bierhanzl, co je to Jan Bierhanzl?, význam, přesný výraz, význam slova, etymologie, synonymum, politika, formulace, co znamená, slovo, termín, původ slova

Pojem Jan Bierhanzl je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Bierhanzl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jan Bierhanzl ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jan Bierhanzl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jan Bierhanzl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Bierhanzl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jan Bierhanzl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Bierhanzl? Kdo to byl Jan Bierhanzl? Jan Bierhanzl patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jan Bierhanzl řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Bierhanzl i v jiné kategorii než je politika.