Kdo je to?
Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jan Bierhanzl?

Kdo je to Jan Bierhanzl? Stručný životopis

Jan Bierhanzl je známý aktivista a vysokoškolský učitel. Absolvoval studium románské filologie a filozofie na Filozofické fakultě UK a několik stáží ve Francii. Působí na Fakultě humanitních studií UK a ve Filozofickém ústavu AV ČR. Zabývá se především současnou filozofií ve Francii, vydal několik studií a monografii Emmanuela Levinase.
Je také autorem několika publikovaných článků. Svůj nesouhlas se společenským děním vyjadřuje Jan Bierhanzl veřejně, je také autorem různých iniciativ a výzev.Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Jan Bierhanzl

Národnost: česká

Popis osobnosti Jan Bierhanzl můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kometa? Znáte pojem Zádumčivost? Pamatujete si definici pojmu Mantinel? Vzpomenete si na definici slova Malá kopaná?

Klíčová slova: kdo je Jan Bierhanzl?, synonymum, termín, význam, slovo, co je to Jan Bierhanzl?, význam pojmu, vysvětlení, wiki, přesný výraz, původ slova, Jan Bierhanzl, informace, význam slova, formulace, heslo

Pojem Jan Bierhanzl je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jan Bierhanzl zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Jan Bierhanzl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Jan Bierhanzl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jan Bierhanzl ve Wikislovníku

Najít pojem Jan Bierhanzl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Bierhanzl například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Bierhanzl

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Bierhanzl? Kdo to byl Jan Bierhanzl? Jan Bierhanzl se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Bierhanzl řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Bierhanzl i v jiné kategorii než je politika.