Kdo je to?
Kdo je to Jiří Běhounek? Životopis Jiří Běhounek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Běhounek?

Kdo je to Jiří Běhounek? Stručný životopis

Jiří Běhounek je lékař a politik. Od roku 2008 je hejtmanem Kraje Vysočina. Je absolventem UK, Fakulty všeobecného lékařství. Atestaci získal v oboru ortopedie. Na ortopedickém oddělení pracoval i v Nemocnici v Pelhřimově. V roce 1998 byl zastupitelem města Pelhřimov jako nestraník za ČSSD.
Od roku 2013 působí jako poslanec PS PČR. Ve své politické kariéře se Jiří Běhounek nadále zaměřuje na problémy českého zdravotnictví, zvláště jeho financování. Působí také jako předseda a později místopředseda správní rady VZP.Kdo je to Jiří Běhounek? Životopis Jiří Běhounek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Běhounek

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1952
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Běhounek? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šourek? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha? Víte co je Baráž? Znáte definici termínu Ganache?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, etymologie, přesný význam, odborný výraz, synonymum, informace, co je to Jiří Běhounek?, popis, slovo, termín, Jiří Běhounek, definice, význam, wiki, lexikon

Pojem Jiří Běhounek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Jiří Běhounek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jiří Běhounek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Jiří Běhounek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Jiří Běhounek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Běhounek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jiří Běhounek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Běhounek? Kdo to byl Jiří Běhounek? Kdy se narodil Jiří Běhounek? Kde se narodil Jiří Běhounek? Jiří Běhounek se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Běhounek kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Běhounek i v jiné kategorii než je politici.