Kdo je to?
Kdo je to Jiří Běhounek? Životopis Jiří Běhounek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Běhounek?

Kdo je to Jiří Běhounek? Stručný životopis

Jiří Běhounek je lékař a politik. Od roku 2008 je hejtmanem Kraje Vysočina. Je absolventem UK, Fakulty všeobecného lékařství. Atestaci získal v oboru ortopedie. Na ortopedickém oddělení pracoval i v Nemocnici v Pelhřimově. V roce 1998 byl zastupitelem města Pelhřimov jako nestraník za ČSSD.
Od roku 2013 působí jako poslanec PS PČR. Ve své politické kariéře se Jiří Běhounek nadále zaměřuje na problémy českého zdravotnictví, zvláště jeho financování. Působí také jako předseda a později místopředseda správní rady VZP.Kdo je to Jiří Běhounek? Životopis Jiří Běhounek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Běhounek

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1952
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Běhounek? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Úroková sazba? Vzpomenete si na definici slova Zajišťovací příkaz? Víte co je Nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Hemangiom?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Jiří Běhounek?, původ slova, co je to Jiří Běhounek?, slovo, odborný výraz, význam pojmu, popis, definice, termín, přesný význam, etymologie, heslo, wiki, pojem, formulace

Pojem Jiří Běhounek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Jiří Běhounek ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jiří Běhounek ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jiří Běhounek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Běhounek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Běhounek například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Běhounek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Běhounek? Kdo to byl Jiří Běhounek? Kdy se narodil Jiří Běhounek? Kde se narodil Jiří Běhounek? Jiří Běhounek je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Běhounek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Běhounek i v jiné kategorii než je politici.