Kdo je to?
Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parsifal? Lidé, křesťanství

Parsifal

Co znamená a jaký je význam slova Parsifal?

Parsifal je název opery Richarda Wagnera, pro kterou byla základem epická báseň Parzival německého autora Wolframa von Eschenbach. Tak zpracovává legendu o Artušovi a rytířích kulatého stolu a svatém Grálu. Parsifal je čestný rytíř, který se stane králem sv. Grálu poté, co překoná se ctí mnohé překážky, kouzla a nástrahy.
V arabštině znamená Parsifal pošetilec, v opeře ho poznáme jako nevinného mladíka, který postupně dospívá a stává se mužem.Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parsifal? Lidé, křesťanství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Bronchoskopie? Víte co je Minela? Vzpomenete si na definici slova Samomluva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skafocefalie?

Klíčová slova: křesťanství, přesný výraz, význam pojmu, popis, termín, pojem, Parsifal, wiki, definice, přesný význam, přesný výraz, slovo, formulace, wikipedie, Parsifal, odborný výraz

Pojem Parsifal je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Parsifal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Parsifal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Parsifal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Parsifal na Youtube

Najít heslo Parsifal ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Parsifal například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Parsifal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Parsifal? Definice pojmu Parsifal patří do kategorie Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.