Kdo je to?
Kdo je to, byl Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Parsifal? Lidé, křesťanství

Kdo je to Parsifal?

Co znamená a jaký je význam slova Parsifal?

Parsifal je název opery Richarda Wagnera, pro kterou byla základem epická báseň Parzival německého autora Wolframa von Eschenbach. Tak zpracovává legendu o Artušovi a rytířích kulatého stolu a svatém Grálu. Parsifal je čestný rytíř, který se stane králem sv. Grálu poté, co překoná se ctí mnohé překážky, kouzla a nástrahy.
V arabštině znamená Parsifal pošetilec, v opeře ho poznáme jako nevinného mladíka, který postupně dospívá a stává se mužem.Kdo je to, byl Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Parsifal? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Parsifal? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Majáles? Vzpomenete si na definici slova Epilog? Vzpomenete si na definici slova Propolis? Vzpomněli byste si na význam slova Sousloví?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Parsifal?, význam slova, kdo to je, popis, původ slova, pojem, co znamená, formulace, informace, význam pojmu, etymologie, vysvětlení, popis, Parsifal, křesťanství

Pojem Parsifal je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Parsifal ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Parsifal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Parsifal ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Parsifal ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Parsifal například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Parsifal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Parsifal? Kdo to byl Parsifal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Parsifal? Definice pojmu Parsifal je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Parsifal v jiné sekci než křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.