Kdo je to?
Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parsifal? Lidé, křesťanství

Kdo je to Parsifal?

Jaký je význam slova Parsifal? Co to znamená?

Parsifal je název opery Richarda Wagnera, pro kterou byla základem epická báseň Parzival německého autora Wolframa von Eschenbach. Tak zpracovává legendu o Artušovi a rytířích kulatého stolu a svatém Grálu. Parsifal je čestný rytíř, který se stane králem sv. Grálu poté, co překoná se ctí mnohé překážky, kouzla a nástrahy.
V arabštině znamená Parsifal pošetilec, v opeře ho poznáme jako nevinného mladíka, který postupně dospívá a stává se mužem.Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parsifal? Lidé, křesťanství

Definici slova Parsifal můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Citoň? Znáte definici termínu Whatsapp? Vzpomenete si na definici slova Afasie? Pamatujete si definici pojmu Ostění?

Klíčová slova: termín, význam, křesťanství, vysvětlení, formulace, informace, lexikon, Parsifal, původ slova, heslo, význam pojmu, odborný výraz, Parsifal, význam slova, přesný výraz, wikipedie

Pojem Parsifal je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Parsifal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Parsifal ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Parsifal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Parsifal na Google obrázcích

Hledat frázi Parsifal ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Parsifal například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Parsifal, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Parsifal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Parsifal? Definice pojmu Parsifal je v kategorii Křesťanství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.