Kdo je to?
Kdo je to Zločinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zločinec? Lidé, zločin

Kdo je to Zločinec?

Jaký je význam slova Zločinec? Co to znamená?

Zločinec je pachatel zvláště závažného zlého činu, kterým se vyděluje ze společnosti a v případě odhalení je za něj podle práva potrestán. Pojem je znám již z historie, dnes je zločinec nazýván pachatelem trestného činu.
Zločincem je ten, kdo spáchal závažný trestný čin úmyslně a měl by být potrestán odnětím svobody na 5 a více let. Pokud by šlo o odnětí svobody nad 10 let, šlo by o zvlášť závažný zločin.Kdo je to Zločinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zločinec? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zločinec sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Hermafrodit? Znáte pojem Anémie? Rozumíte pojmu Proktitida? Vzpomenete si na definici slova Distanční studium?

Klíčová slova: lexikon, Zločinec, význam pojmu, slovo, odborný výraz, zločin, původ slova, co znamená, synonymum, zločin, přesný výraz, význam, wikipedie, vysvětlení, etymologie, heslo

Pojem Zločinec je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Zločinec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Zločinec ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zločinec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Zločinec ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Zločinec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zločinec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zločinec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Zločinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zločinec? Definice pojmu Zločinec se nachází v kategorii Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Zločinec i v jiné části webu než je kategorie zločin.