Kdo je to?
Kdo je to, byl Zločinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zločinec? Lidé, zločin

Kdo je to Zločinec?

Co znamená a jaký je význam slova Zločinec?

Zločinec je pachatel zvláště závažného zlého činu, kterým se vyděluje ze společnosti a v případě odhalení je za něj podle práva potrestán. Pojem je znám již z historie, dnes je zločinec nazýván pachatelem trestného činu.
Zločincem je ten, kdo spáchal závažný trestný čin úmyslně a měl by být potrestán odnětím svobody na 5 a více let. Pokud by šlo o odnětí svobody nad 10 let, šlo by o zvlášť závažný zločin.Kdo je to, byl Zločinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zločinec? Lidé, zločin

Tento text (Zločinec) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mungo fazole? Znáte pojem Elevace? Rozumíte pojmu Aqua? Vzpomenete si na definici slova Republika?

Klíčová slova: formulace, slovo, přesný výraz, původ slova, zločin, přesný význam, wiki, význam pojmu, význam slova, pojem, synonymum, co je to Zločinec?, etymologie, vysvětlení, lexikon, definice

Pojem Zločinec je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Zločinec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Zločinec ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Zločinec ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Zločinec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zločinec například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Zločinec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zločinec? Kdo to byl Zločinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zločinec? Definice pojmu Zločinec je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.