Kdo je to?
Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Kdo je to Vampír?

Co znamená a jaký je význam slova Vampír?

Vampír je bájná bytost, která je živa z krve živých lidí. V Evropě se takto označuje nemrtvý, který navštěvuje své dřívější lásky, příbuzné či známé. V místech, kde původně žil, způsobuje vampír obtíže nebo záhadná úmrtí. Původem je tato bytost z lidových pověstí východní Evropy, především Balkánu.
Moderní upíři pocházejí z literárních děl 19. století, nejpopulárnějším vampírem byl Drákula z románu Brama Stokera. Ten je velmi oblíbenou hororovou postavou.Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Tento text (Vampír) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kafr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jinotaj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ketóza? Víte co je Pólo?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, pojem, popis, význam slova, kdo to je, etymologie, filozofie, popis, co znamená, formulace, odborný výraz, původ slova, informace, definice, slovo

Pojem Vampír je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Vampír ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Vampír ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vampír ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vampír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vampír například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vampír

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vampír? Kdo to byl Vampír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vampír? Definice pojmu Vampír je v kategorii filozofie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v filozofie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.