Kdo je to?
Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Kdo je to Vampír?

Co znamená a jaký je význam slova Vampír?

Vampír je bájná bytost, která je živa z krve živých lidí. V Evropě se takto označuje nemrtvý, který navštěvuje své dřívější lásky, příbuzné či známé. V místech, kde původně žil, způsobuje vampír obtíže nebo záhadná úmrtí. Původem je tato bytost z lidových pověstí východní Evropy, především Balkánu.
Moderní upíři pocházejí z literárních děl 19. století, nejpopulárnějším vampírem byl Drákula z románu Brama Stokera. Ten je velmi oblíbenou hororovou postavou.Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vampír sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kebab? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žalm? Vzpomněli byste si co znamená slovo BFU? Víte co je Echogenita?

Klíčová slova: Vampír, definice, přesný význam, co znamená, popis, význam pojmu, termín, kdo to je, význam, lexikon, přesný výraz, formulace, etymologie, heslo, synonymum, wiki

Pojem Vampír je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Vampír ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vampír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Vampír ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vampír ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vampír například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vampír

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vampír? Kdo to byl Vampír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vampír? Definice pojmu Vampír patří do sekce filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Vampír i v jiné sekci než v filozofie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.