Kdo je to?
Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Kdo je to Vampír?

Co znamená a jaký je význam slova Vampír?

Vampír je bájná bytost, která je živa z krve živých lidí. V Evropě se takto označuje nemrtvý, který navštěvuje své dřívější lásky, příbuzné či známé. V místech, kde původně žil, způsobuje vampír obtíže nebo záhadná úmrtí. Původem je tato bytost z lidových pověstí východní Evropy, především Balkánu.
Moderní upíři pocházejí z literárních děl 19. století, nejpopulárnějším vampírem byl Drákula z románu Brama Stokera. Ten je velmi oblíbenou hororovou postavou.Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vampír s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kafr? Vzpomněli byste si na význam slova Emise? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ketóza? Znáte definici termínu Apostrof?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, etymologie, Vampír, přesný význam, co znamená, informace, kdo to je, popis, heslo, kdo je Vampír?, synonymum, odborný výraz, slovo, filozofie, popis

Pojem Vampír je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vampír zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Vampír ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vampír na Youtube

Hledat termín Vampír ve Wikislovníku

Najít výraz Vampír ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vampír například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vampír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vampír? Kdo to byl Vampír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vampír? Definice pojmu Vampír se nachází v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než filozofie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.