Kdo je to?
Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Kdo je to Vampír?

Co znamená a jaký je význam slova Vampír?

Vampír je bájná bytost, která je živa z krve živých lidí. V Evropě se takto označuje nemrtvý, který navštěvuje své dřívější lásky, příbuzné či známé. V místech, kde původně žil, způsobuje vampír obtíže nebo záhadná úmrtí. Původem je tato bytost z lidových pověstí východní Evropy, především Balkánu.
Moderní upíři pocházejí z literárních děl 19. století, nejpopulárnějším vampírem byl Drákula z románu Brama Stokera. Ten je velmi oblíbenou hororovou postavou.Kdo je to, byl Vampír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vampír? Lidé, filozofie

Líbí se vám definice kdo je to Vampír? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Laktóza? Víte, co je to Tupozrakost? Znáte pojem Unisex? Pamatujete si definici pojmu Occamova břitva?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, původ slova, popis, wiki, definice, synonymum, informace, popis, pojem, etymologie, význam pojmu, význam, vysvětlení, co je to Vampír?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Vampír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vampír? Kdo to byl Vampír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vampír? Definice pojmu Vampír je v sekci filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie filozofie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.