Kdo je to?
Kdo je to, byl Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šička? Lidé, profese

Kdo je to Šička?

Jaký je význam slova Šička? Co to znamená?

Šička je profese, jejíž příslušnice se zabývají šitím a výrobou produktů z textilií a obdobného materiálu. V její náplni práce je především šití, prošívání, sešívání, řasení a zdobení na šicích i specializovaných strojích. Musí také opravovat chyby, které se vyskytly v průběhu šití a kontroluje rovnost a pevnost švů.
Šička na závěr provede celkovou kontrolu výrobku, dozdobí ho a případně upraví konečný vzhled.Kdo je to, byl Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šička? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šička? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pamflet? Znáte pojem Funkční prádlo? Víte, co je to Taslan? Vzpomenete si na definici slova Omegle?

Klíčová slova: význam slova, wiki, význam pojmu, odborný výraz, popis, etymologie, přesný výraz, Šička, informace, profese, kdo je Šička?, heslo, přesný význam, pojem, co je to Šička?, formulace

Pojem Šička je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Šička doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Šička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šička ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Šička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Šička ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šička například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šička

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šička? Kdo to byl Šička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šička? Definice pojmu Šička je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Šička hledat i v jiných kategoriích (než profese).