Kdo je to?
Kdo je to Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šička? Lidé, profese

Kdo je to Šička?

Co znamená a jaký je význam slova Šička?

Šička je profese, jejíž příslušnice se zabývají šitím a výrobou produktů z textilií a obdobného materiálu. V její náplni práce je především šití, prošívání, sešívání, řasení a zdobení na šicích i specializovaných strojích. Musí také opravovat chyby, které se vyskytly v průběhu šití a kontroluje rovnost a pevnost švů.
Šička na závěr provede celkovou kontrolu výrobku, dozdobí ho a případně upraví konečný vzhled.Kdo je to Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šička? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šička? s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkluzivní vzdělávání? Pamatujete si definici pojmu DIČ? Víte, co je to Boccia? Vzpomněli byste si co znamená slovo Červená čísla?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, význam slova, etymologie, wikipedie, informace, profese, původ slova, Šička, přesný význam, co znamená, odborný výraz, synonymum, pojem, Šička, termín

Pojem Šička je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Šička v dalších zdrojích

Hledat slovo Šička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Šička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Šička na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Šička ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Šička ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šička například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Šička, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Šička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šička? Definice pojmu Šička je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme taktéž hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Šička hledat i v jiných kategoriích (než profese).