Kdo je to?
Kdo je to, byl Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šička? Lidé, profese

Kdo je to Šička?

Jaký je význam slova Šička? Co to znamená?

Šička je profese, jejíž příslušnice se zabývají šitím a výrobou produktů z textilií a obdobného materiálu. V její náplni práce je především šití, prošívání, sešívání, řasení a zdobení na šicích i specializovaných strojích. Musí také opravovat chyby, které se vyskytly v průběhu šití a kontroluje rovnost a pevnost švů.
Šička na závěr provede celkovou kontrolu výrobku, dozdobí ho a případně upraví konečný vzhled.Kdo je to, byl Šička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šička? Lidé, profese

Definici slova Šička můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkluzivní vzdělávání? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římský hrách? Víte, co je to Slovo složené? Znáte termín Konsenzus?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, co znamená, co je to Šička?, heslo, odborný výraz, kdo to je, lexikon, kdo je Šička?, popis, definice, vysvětlení, význam, význam slova, profese, formulace

Pojem Šička je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šička v následujících vyhledávačích

Najít výraz Šička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Šička ve Wikipedii

Hledat frázi Šička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Šička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šička například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šička

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šička? Kdo to byl Šička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šička? Definice pojmu Šička patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.