Kdo je to?
Kdo je to Pavel Rychetský? Životopis Pavel Rychetský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Rychetský?

Kdo je to Pavel Rychetský? Stručný životopis

Pavel Rychetský je politik a právník. Je absolventem Právnické fakulty UK. Krátce byl členem KSČ, jako justiční čekatel pracoval u Městského soudu v Praze, ale byl stíhán za svůj nesouhlas s politickými procesy. Pak byl asistentem na právnické fakultě a podnikovým právníkem. Své články publikoval v samizdatu a podepsal Chartu 77.
Po sametové revoluci byl jmenován generálním prokurátorem. Působil i jako předseda vlády a předseda Legislativní rady vlády. Pavel Rychetský byl také senátorem a ministrem spravedlnosti. Od r. 2003 je předsedou Ústavního soudu České republiky.Kdo je to Pavel Rychetský? Životopis Pavel Rychetský, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Pavel Rychetský

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1943
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Rychetský s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Export? Vzpomněli byste si na význam slova Úniková hra? Znáte pojem Yzop? Znáte definici termínu Základní kapitál?

Klíčová slova: popis, význam, formulace, pojem, přesný výraz, význam slova, co znamená, původ slova, odborný výraz, termín, slovo, lexikon, Pavel Rychetský, co je to Pavel Rychetský?, vysvětlení, heslo

Pojem Pavel Rychetský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Rychetský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Pavel Rychetský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Pavel Rychetský ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Pavel Rychetský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Rychetský například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Pavel Rychetský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Rychetský? Kdo to byl Pavel Rychetský? Kdy se narodil Pavel Rychetský? Kde se narodil Pavel Rychetský? Pavel Rychetský se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavel Rychetský dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Rychetský i v jiné kategorii než je politici.