Kdo je to?
Kdo je to Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Michaela Ochotská?

Kdo je to Michaela Ochotská? Stručný životopis

Michaela Ochotská je modelka, herečka a moderátorka. Původně se věnovala sportu jako gymnastka, tenistka a provozovala závodní tanec. Je absolventkou Metropolitní univerzity v Praze. Při absolvování kurzu pro moderátory uspěla na konkurzu pro roli v seriálu Pojišťovna štěstí, hrála i v britském filmu Casino Royale. Věnovala se také uvádění společenských akcí a prorazila jako moderátorka zpravodajství na TV Nova.
Michaela Ochotská je bývalou manželkou tenisty Tomáše Rosola.Kdo je to Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Michaela Ochotská

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál

Sdílejte tuto stránku s osobností Michaela Ochotská s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rokoko? Rozumíte pojmu Bankovní záruka? Vzpomenete si na definici slova Cardio Barre? Znáte pojem Intuice?

Klíčová slova: formulace, slovo, kdo je Michaela Ochotská?, popis, definice, heslo, wiki, přesný výraz, přesný význam, lexikon, odborný výraz, herectví, popis, význam, kdo to je, etymologie

Pojem Michaela Ochotská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michaela Ochotská zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Michaela Ochotská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Michaela Ochotská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Michaela Ochotská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Michaela Ochotská na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Ochotská například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Michaela Ochotská?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michaela Ochotská? Kdo to byl Michaela Ochotská? Kdy se narodil Michaela Ochotská? Kde se narodil Michaela Ochotská? Michaela Ochotská je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michaela Ochotská řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Ochotská i v jiné kategorii než je herectví.