Kdo je to?
Kdo je Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Michaela Ochotská?

Kdo je Michaela Ochotská? Životopis, informace, biografie, herectví

Michaela Ochotská je modelka, herečka a moderátorka. Původně se věnovala sportu jako gymnastka, tenistka a provozovala závodní tanec. Je absolventkou Metropolitní univerzity v Praze. Při absolvování kurzu pro moderátory uspěla na konkurzu pro roli v seriálu Pojišťovna štěstí, hrála i v britském filmu Casino Royale. Věnovala se také uvádění společenských akcí a prorazila jako moderátorka zpravodajství na TV Nova.
Michaela Ochotská je bývalou manželkou tenisty Tomáše Rosola.Kdo je Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Michaela Ochotská

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michaela Ochotská s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Dedukce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Agility? Vzpomenete si na definici slova Viber? Znáte termín Piloxing?

Klíčová slova: životopis, kdo je Michaela Ochotská?, informace, herectví, datum narození, kdy se narodila Michaela Ochotská?, narození, herectví, kde se narodila Michaela Ochotská?, lexikon, biografie, Michaela Ochotská, osobnosti, Michaela Ochotská, národnost, wiki

Pojem Michaela Ochotská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Michaela Ochotská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Michaela Ochotská na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Michaela Ochotská ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Ochotská ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Michaela Ochotská ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Ochotská například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michaela Ochotská

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Michaela Ochotská? Kdy se narodila Michaela Ochotská? Kde se narodila Michaela Ochotská? Michaela Ochotská je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Ochotská např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Ochotská i v jiné kategorii než je herectví.