Kdo je to?
Kdo je Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Michaela Ochotská?

Kdo je Michaela Ochotská? Životopis, informace, biografie, herectví

Michaela Ochotská je modelka, herečka a moderátorka. Původně se věnovala sportu jako gymnastka, tenistka a provozovala závodní tanec. Je absolventkou Metropolitní univerzity v Praze. Při absolvování kurzu pro moderátory uspěla na konkurzu pro roli v seriálu Pojišťovna štěstí, hrála i v britském filmu Casino Royale. Věnovala se také uvádění společenských akcí a prorazila jako moderátorka zpravodajství na TV Nova.
Michaela Ochotská je bývalou manželkou tenisty Tomáše Rosola.Kdo je Michaela Ochotská? Životopis Michaela Ochotská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Michaela Ochotská

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál

Líbí se stručný životopis s osobou Michaela Ochotská? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Dedukce? Vzpomněli byste si na význam slova Lutein? Vzpomenete si na definici slova Refinancování? Znáte definici termínu Ppm?

Klíčová slova: datum narození, herectví, lexikon, kdy se narodila Michaela Ochotská?, zajímavosti, narození, osobnosti, životopis, vysvětlení, informace, wikipedie, Michaela Ochotská, kdo je Michaela Ochotská?, biografie, život, popis

Pojem Michaela Ochotská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Michaela Ochotská doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Michaela Ochotská ve Wikipedii

Najít pojem Michaela Ochotská ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Ochotská ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Michaela Ochotská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Ochotská například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Michaela Ochotská?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michaela Ochotská? Kdy se narodila Michaela Ochotská? Kde se narodila Michaela Ochotská? Michaela Ochotská se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michaela Ochotská například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Ochotská i v jiné kategorii než je herectví.