Kdo je to?
Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Bohuslav Sobotka

Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Bohuslav Sobotka je politik, poslanec, bývalý předseda vlády ČR. Současně byl předsedou ČSSD. Před touto politickou kariérou byl prvním místopředsedou vlády a ministrem financí ČR. Řídil také Ministerstvo průmyslu a obchodu.
V roce 2018 se Bohuslav Sobotka vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny, údajně z rodinných důvodů.Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Bohuslav Sobotka

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1971
Místo narození: Telnice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bohuslav Sobotka s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Šarm? Pamatujete si definici pojmu Válečný stav? Rozumíte pojmu Laxní přístup? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nouzový stav?

Klíčová slova: informace, politici, kde se narodil Bohuslav Sobotka?, místo narození, kdy se narodil Bohuslav Sobotka?, kdo je Bohuslav Sobotka?, politici, wiki, Bohuslav Sobotka, lexikon, osobnost, životopis, popis, zajímavosti, wikipedie, osobnosti

Pojem Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Bohuslav Sobotka na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Bohuslav Sobotka na Google.cz

Hledat frázi Bohuslav Sobotka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Bohuslav Sobotka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Bohuslav Sobotka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuslav Sobotka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Bohuslav Sobotka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bohuslav Sobotka? Kdy se narodil Bohuslav Sobotka? Kde se narodil Bohuslav Sobotka? Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Bohuslav Sobotka dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuslav Sobotka i v jiné kategorii než je politici.