Kdo je to?
Kdo je to Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Bohuslav Sobotka?

Kdo je to Bohuslav Sobotka? Stručný životopis

Bohuslav Sobotka je politik, poslanec, bývalý předseda vlády ČR. Současně byl předsedou ČSSD. Před touto politickou kariérou byl prvním místopředsedou vlády a ministrem financí ČR. Řídil také Ministerstvo průmyslu a obchodu.
V roce 2018 se Bohuslav Sobotka vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny, údajně z rodinných důvodů.Kdo je to Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Bohuslav Sobotka

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1971
Místo narození: Telnice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bohuslav Sobotka sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obstřik? Rozumíte pojmu Artralgie? Rozumíte pojmu Plichta? Znáte pojem MMS?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, význam, pojem, vysvětlení, slovo, odborný výraz, přesný výraz, popis, informace, popis, heslo, termín, význam slova, etymologie, význam pojmu

Pojem Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Bohuslav Sobotka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Bohuslav Sobotka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohuslav Sobotka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bohuslav Sobotka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuslav Sobotka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Bohuslav Sobotka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bohuslav Sobotka? Kdo to byl Bohuslav Sobotka? Kdy se narodil Bohuslav Sobotka? Kde se narodil Bohuslav Sobotka? Bohuslav Sobotka se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Bohuslav Sobotka dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuslav Sobotka i v jiné kategorii než je politici.