Kdo je to?
Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Bohuslav Sobotka?

Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis, informace, biografie, politici

Bohuslav Sobotka je politik, poslanec, bývalý předseda vlády ČR. Současně byl předsedou ČSSD. Před touto politickou kariérou byl prvním místopředsedou vlády a ministrem financí ČR. Řídil také Ministerstvo průmyslu a obchodu.
V roce 2018 se Bohuslav Sobotka vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny, údajně z rodinných důvodů.Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Bohuslav Sobotka

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1971
Místo narození: Telnice

Tento text (Bohuslav Sobotka) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Akné? Vzpomenete si na definici slova Bonita? Rozumíte pojmu Brexit? Vzpomněli byste si na význam slova Výjimečný stav?

Klíčová slova: wiki, kde se narodil Bohuslav Sobotka?, wikipedie, popis, život, osobnost, lexikon, informace, Bohuslav Sobotka, kdo je Bohuslav Sobotka?, kdy se narodil Bohuslav Sobotka?, životopis, datum narození, politici, vysvětlení, narození

Pojem Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Bohuslav Sobotka na Google.cz

Hledat pojem Bohuslav Sobotka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohuslav Sobotka ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bohuslav Sobotka ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Bohuslav Sobotka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuslav Sobotka například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Bohuslav Sobotka? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Bohuslav Sobotka? Kdy se narodil Bohuslav Sobotka? Kde se narodil Bohuslav Sobotka? Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Bohuslav Sobotka dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuslav Sobotka i v jiné kategorii než je politici.