Kdo je to?
Kdo je to Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Bohuslav Sobotka?

Kdo je to Bohuslav Sobotka? Stručný životopis

Bohuslav Sobotka je politik, poslanec, bývalý předseda vlády ČR. Současně byl předsedou ČSSD. Před touto politickou kariérou byl prvním místopředsedou vlády a ministrem financí ČR. Řídil také Ministerstvo průmyslu a obchodu.
V roce 2018 se Bohuslav Sobotka vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny, údajně z rodinných důvodů.Kdo je to Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Bohuslav Sobotka

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1971
Místo narození: Telnice

Zaujala vás biografie osobnosti Bohuslav Sobotka? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obstřik? Pamatujete si definici pojmu Kuplířství? Rozumíte pojmu Plichta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Soundbar?

Klíčová slova: politici, termín, Bohuslav Sobotka, lexikon, původ slova, přesný výraz, popis, co znamená, vysvětlení, slovo, synonymum, význam slova, kdo to je, význam, význam pojmu, definice

Pojem Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Bohuslav Sobotka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Bohuslav Sobotka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Bohuslav Sobotka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Bohuslav Sobotka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuslav Sobotka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Bohuslav Sobotka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bohuslav Sobotka? Kdo to byl Bohuslav Sobotka? Kdy se narodil Bohuslav Sobotka? Kde se narodil Bohuslav Sobotka? Bohuslav Sobotka patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bohuslav Sobotka dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuslav Sobotka i v jiné kategorii než je politici.