Kdo je to?
Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Bohuslav Sobotka?

Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis, informace, biografie, politici

Bohuslav Sobotka je politik, poslanec, bývalý předseda vlády ČR. Současně byl předsedou ČSSD. Před touto politickou kariérou byl prvním místopředsedou vlády a ministrem financí ČR. Řídil také Ministerstvo průmyslu a obchodu.
V roce 2018 se Bohuslav Sobotka vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny, údajně z rodinných důvodů.Kdo je Bohuslav Sobotka? Životopis Bohuslav Sobotka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Bohuslav Sobotka

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1971
Místo narození: Telnice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bohuslav Sobotka sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Akné? Znáte pojem Platový výměr? Rozumíte pojmu Elektronický podpis? Vzpomenete si na definici slova Chemtrails?

Klíčová slova: životopis, politici, datum narození, lexikon, život, kdy se narodil Bohuslav Sobotka?, Bohuslav Sobotka, politici, kdo je Bohuslav Sobotka?, narození, místo narození, osobnost, wikipedie, Bohuslav Sobotka, národnost, kde se narodil Bohuslav Sobotka?

Pojem Bohuslav Sobotka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Bohuslav Sobotka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Bohuslav Sobotka na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Bohuslav Sobotka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohuslav Sobotka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Bohuslav Sobotka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuslav Sobotka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bohuslav Sobotka

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bohuslav Sobotka? Kdy se narodil Bohuslav Sobotka? Kde se narodil Bohuslav Sobotka? Bohuslav Sobotka patří do kategorie Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Bohuslav Sobotka např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuslav Sobotka i v jiné kategorii než je politici.