Kdo je to?
Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abstinent? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Abstinent?

Jaký je význam slova Abstinent? Co to znamená?

Abstinent je pojmenování člověka, který si dobrovolně odpírá nějaké požitky. Nejčastěji se s tímto označením lze setkat v souvislosti s odmítáním alkoholických nápojů. Jako abstinent je zde označován člověk, který minimálně dva roky nepožil žádný alkohol.
Abstinovat lze i v jiných oblastech – drogy, sex, masitá strava a podobně. Důvody pro abstinenci mohou být osobní, zdravotní, náboženské, sociální, právní, morální a jiné.Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abstinent? Lidé, vlastnosti

Definici slova Abstinent můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Gufero? Vzpomenete si na definici slova Perzekuce? Vzpomněli byste si na význam slova Prohazovačka? Vzpomněli byste si na význam slova Chirurgická rouška?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, wikipedie, pojem, odborný výraz, Abstinent, popis, Abstinent, původ slova, vysvětlení, význam slova, etymologie, termín, formulace, vlastnosti, význam

Pojem Abstinent je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Abstinent hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Abstinent na Youtube

Vyhledat termín Abstinent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Abstinent ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Abstinent ve Wikipedii

Najít heslo Abstinent na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Abstinent například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Abstinent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abstinent? Definice pojmu Abstinent je v kategorii Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Abstinent i v jiné části webu než je kategorie vlastnosti.