Kdo je to?
Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abstinent? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Abstinent?

Co znamená a jaký je význam slova Abstinent?

Abstinent je pojmenování člověka, který si dobrovolně odpírá nějaké požitky. Nejčastěji se s tímto označením lze setkat v souvislosti s odmítáním alkoholických nápojů. Jako abstinent je zde označován člověk, který minimálně dva roky nepožil žádný alkohol.
Abstinovat lze i v jiných oblastech – drogy, sex, masitá strava a podobně. Důvody pro abstinenci mohou být osobní, zdravotní, náboženské, sociální, právní, morální a jiné.Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abstinent? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Abstinent s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Průměr? Víte, co je to Externalita? Vzpomněli byste si na význam slova Rektifikovaná dlažba? Rozumíte pojmu Frisbee?

Klíčová slova: Abstinent, slovo, původ slova, termín, definice, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, vlastnosti, synonymum, formulace, význam

Pojem Abstinent je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Abstinent ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Abstinent ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Abstinent na Google obrázcích

Najít výraz Abstinent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Abstinent ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Abstinent například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Abstinent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Abstinent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abstinent? Definice pojmu Abstinent patří do kategorie Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Abstinent i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.