Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Kurd? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Schizma? Rozumíte pojmu Kumys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Goji? Znáte pojem Malware?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, Kurd, formulace, původ slova, lexikon, co znamená, vysvětlení, slovo, co je to Kurd?, pojem, synonymum, význam pojmu, význam, kdo to je, přesný význam

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kurd v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Kurd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Kurd ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kurd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kurd ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Kurd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kurd i jinde než v sekci než v národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.