Kdo je to?
Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kurd s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova OSVČ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sčítanec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Denzitometrie? Znáte termín Maltodextrin?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, definice, popis, formulace, význam slova, národnost, vysvětlení, etymologie, wikipedie, význam, co znamená, Kurd

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurd ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Kurd ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Kurd ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Kurd ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Kurd ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kurd, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v kategorii Národnost

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.