Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Kurd? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sanytr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ovar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rezistor? Víte co je Jerlín?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, původ slova, pojem, kdo to je, Kurd, wiki, heslo, přesný význam, přesný výraz, popis, co znamená, slovo, formulace, co je to Kurd?, synonymum

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Kurd ve vyhledávači Yandex

Najít termín Kurd ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kurd ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kurd ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kurd

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.