Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Definici slova Kurd můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sanytr? Vzpomněli byste si na význam slova Badoo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rezistor? Znáte definici termínu Lamino?

Klíčová slova: popis, původ slova, pojem, přesný význam, Kurd, kdo to je, kdo je Kurd?, vysvětlení, formulace, co znamená, význam pojmu, popis, wiki, slovo, lexikon, význam slova

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Kurd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Kurd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Kurd ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurd ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Kurd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kurd hledat i v jiných kategoriích (než národnost).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.