Kdo je to?
Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Kurd

Co znamená a jaký je význam slova Kurd?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Sdílejte tento text s heslem Kurd s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Laparoskopie? Pamatujete si definici pojmu Newsletter? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konverze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Formát A3?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, přesný význam, pojem, Kurd, termín, popis, wiki, původ slova, co znamená, přesný výraz, informace, wikipedie, význam slova, lexikon, národnost

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Kurd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kurd ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kurd ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kurd na Google.cz

Zkusit najít pojem Kurd ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kurd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd patří do kategorie Národnost

Kategorie národnost, indka, kurd, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Kurd i v jiné kategorii než v národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.