Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Kurd? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sanytr? Znáte termín Podcast? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rezistor? Víte, co je to Kapari?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, kdo to je, pojem, synonymum, definice, wiki, co je to Kurd?, význam, termín, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, slovo, význam slova, kdo je Kurd?

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Kurd na Youtube

Vyhledat výraz Kurd ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kurd ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kurd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kurd, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd se nachází v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.