Kdo je to?
Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurd? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kurd? s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova OSVČ? Vzpomenete si na definici slova Dystonie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Itinerář? Vzpomněli byste si na význam slova Cenný papír?

Klíčová slova: definice, pojem, wikipedie, význam, wiki, přesný výraz, synonymum, etymologie, Kurd, národnost, lexikon, význam pojmu, popis, co znamená, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurd ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kurd ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kurd ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kurd ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kurd

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd patří do sekce Národnost

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.