Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Tento text (Kurd) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OSVČ? Víte, co je to LSD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Relativní? Rozumíte pojmu Hematokrit?

Klíčová slova: definice, kdo to je, wiki, popis, co je to Kurd?, formulace, přesný výraz, národnost, význam pojmu, lexikon, popis, slovo, význam, původ slova, synonymum, odborný výraz

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Kurd ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Kurd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Kurd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Kurd na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kurd, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.