Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Kdo je to Kurd?

Jaký je význam slova Kurd? Co to znamená?

Kurd je příslušníkem iránského národa žijícího na Blízkém východě, většinou v odlehlých oblastech tamních států jako je Turecko, Irák, Irán a Sýrie. Kurdové byli známi již ve středověku, jednalo se o kočovné kmeny.
Kurdové žijí v mnoha státech, bývají často diskriminováni a stali se i obětmi genocidy. Obtížnou situaci mají například v Turecku, kde je utlačují i oficiální místa – policie, armáda i úřady.



Kdo je to, byl Kurd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurd? Lidé, národnost

Definici slova Kurd můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Schizma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Interaktivní tabule? Vzpomněli byste si co znamená slovo Goji? Víte co je Pamflet?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, národnost, kdo je Kurd?, heslo, pojem, synonymum, vysvětlení, definice, formulace, etymologie, význam slova, přesný výraz, lexikon, původ slova, popis

Pojem Kurd je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kurd

Zkusit najít frázi Kurd ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kurd na Youtube

Vyhledat termín Kurd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kurd ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurd například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kurd

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kurd? Kdo to byl Kurd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurd? Definice pojmu Kurd patří do sekce národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.