Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Luděk Staněk? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obrtlík? Vzpomněli byste si na význam slova Cephalea? Víte, co je to Sniffing? Znáte definici termínu Anime?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, význam pojmu, přesný význam, termín, kdo to je, význam, informace, formulace, kdo je Luděk Staněk?, novináři, definice, odborný výraz, co znamená, co je to Luděk Staněk?, význam slova

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Luděk Staněk v následujících zdrojích

Vyhledat termín Luděk Staněk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Luděk Staněk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Luděk Staněk ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luděk Staněk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Luděk Staněk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.