Kdo je to?
Kdo je Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Luděk Staněk?

Kdo je Luděk Staněk? Životopis, informace, biografie, novináři

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Luděk Staněk s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zemská osa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Domácí násilí? Víte, co je to Astigmatismus? Víte co je Termínovaný vklad?

Klíčová slova: kdo je Luděk Staněk?, místo narození, život, informace, lexikon, Luděk Staněk, kde se narodil Luděk Staněk?, wiki, osobnost, Luděk Staněk, narození, vysvětlení, životopis, datum narození, osobnosti, wikipedie

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Luděk Staněk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Luděk Staněk ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Luděk Staněk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Luděk Staněk ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Luděk Staněk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Luděk Staněk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.