Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Tento text (Luděk Staněk) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rámcová smlouva? Znáte pojem Systém? Víte, co je to Deficit? Vzpomenete si na definici slova WTF?

Klíčová slova: formulace, původ slova, synonymum, co znamená, wiki, význam pojmu, vysvětlení, novináři, etymologie, význam, lexikon, co je to Luděk Staněk?, heslo, kdo to je, popis, informace

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Luděk Staněk na Google.cz

Hledat slovo Luděk Staněk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Luděk Staněk ve Wikipedii

Vyhledat pojem Luděk Staněk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Luděk Staněk? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.