Kdo je to?
Kdo je Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Luděk Staněk

Kdo je Luděk Staněk? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Luděk Staněk s vašimi sledujícími na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úžeh? Pamatujete si definici pojmu Malověrnost? Víte, co je to Tržba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Iphone?

Klíčová slova: lexikon, kdy se narodil Luděk Staněk?, kde se narodil Luděk Staněk?, zajímavosti, wiki, narození, život, informace, vysvětlení, datum narození, Luděk Staněk, kdo je Luděk Staněk?, biografie, národnost, wikipedie, novináři

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Luděk Staněk v následujících vyhledávačích

Najít slovo Luděk Staněk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Luděk Staněk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Luděk Staněk ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Luděk Staněk na Google obrázcích

Vyhledat slovo Luděk Staněk ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Luděk Staněk

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk patří do kategorie Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.