Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Luděk Staněk s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zemská osa? Znáte termín LAN? Víte, co je to Koudel? Víte, co je to Dentální hygiena?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, vysvětlení, heslo, definice, popis, lexikon, termín, co je to Luděk Staněk?, pojem, význam slova, novináři, Luděk Staněk, popis, odborný výraz, co znamená

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Luděk Staněk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Luděk Staněk na Youtube

Najít pojem Luděk Staněk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Luděk Staněk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Luděk Staněk?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.