Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Luděk Staněk? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obrtlík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Restituce? Víte, co je to Sniffing? Víte co je Čedar?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, Luděk Staněk, popis, slovo, synonymum, novináři, lexikon, definice, informace, wiki, co znamená, etymologie, kdo to je, význam pojmu, původ slova

Pojem Luděk Staněk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Luděk Staněk ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Luděk Staněk na Youtube

Vyhledat termín Luděk Staněk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luděk Staněk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Staněk například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Luděk Staněk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk se nachází v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.