Kdo je to?
Kdo je to, byl Mutant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mutant? Lidé, různé

Kdo je to Mutant?

Jaký je význam slova Mutant? Co to znamená?

Mutant je označení pro toho, kdo se výrazně liší od ostatních lidí, protože některé jeho podstatné vlastnosti jsou jiné. Taková změna může být vrozená nebo ji lze vytvořit uměle s pomocí genového inženýrství.
Některé mutace nemusejí být viditelné, jiné jsou znatelné na první pohled nebo dokonce i ošklivé, takže vzbuzují u ostatní populace odpor. Mutant bývá častým hrdinou komiksů nebo filmů.Kdo je to, byl Mutant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mutant? Lidé, různé

Definici slova Mutant můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Agonie? Víte co je DNS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Banka? Vzpomněli byste si co označuje výraz CreepyPasta?

Klíčová slova: etymologie, formulace, pojem, vysvětlení, odborný výraz, význam, původ slova, význam slova, popis, slovo, co je to Mutant?, kdo to je, kdo je Mutant?, význam pojmu, definice, wiki

Pojem Mutant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Mutant ve Wikipedii

Hledat heslo Mutant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Mutant ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mutant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mutant například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mutant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mutant? Kdo to byl Mutant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mutant? Definice pojmu Mutant patří do sekce různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.