Kdo je to?
Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ektomorf?

Jaký je význam slova Ektomorf? Co to znamená?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Ektomorf? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu GPRS? Vzpomněli byste si na význam slova Soucit? Znáte definici termínu Košer? Znáte definici termínu Gangréna?

Klíčová slova: původ slova, vlastnosti, slovo, popis, informace, význam slova, přesný význam, význam, co je to Ektomorf?, popis, formulace, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, wiki

Pojem Ektomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Ektomorf na Youtube

Zkusit najít Ektomorf ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ektomorf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ektomorf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ektomorf například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Ektomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ektomorf? Kdo to byl Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Ektomorf hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?