Kdo je to?
Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ektomorf?

Jaký je význam slova Ektomorf? Co to znamená?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Ektomorf se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lymfodrenáž? Pamatujete si definici pojmu Kostní dřeň? Znáte definici termínu Roaming? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polyp?

Klíčová slova: definice, význam, odborný výraz, co je to Ektomorf?, kdo to je, formulace, co znamená, wiki, vysvětlení, vlastnosti, slovo, Ektomorf, popis, heslo, kdo je Ektomorf?, popis

Pojem Ektomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ektomorf ve Wikimedia Commons

Najít termín Ektomorf ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ektomorf na Youtube

Vyhledat termín Ektomorf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ektomorf například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Ektomorf, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ektomorf? Kdo to byl Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ektomorf i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?