Kdo je to?
Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Ektomorf

Co znamená a jaký je význam slova Ektomorf?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Ektomorf můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Wasabi? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bilaterální dohoda? Znáte definici termínu Překotné myšlení? Víte co je Dušnost?

Klíčová slova: vlastnosti, vysvětlení, heslo, informace, wiki, termín, odborný výraz, Ektomorf, přesný význam, co znamená, pojem, definice, slovo, význam pojmu, původ slova, význam

Pojem Ektomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ektomorf zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Ektomorf ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Ektomorf na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Ektomorf ve Wikipedii

Najít termín Ektomorf ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ektomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ektomorf například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Ektomorf, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf je v sekci Vlastnosti

Text vytvořen pro Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vlastnosti).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?