Kdo je to?
Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ektomorf?

Jaký je význam slova Ektomorf? Co to znamená?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Text s definicí výrazu Ektomorf doporučujeme sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu GPRS? Znáte pojem Offsetová hypotéka? Znáte definici termínu Prvopis? Vzpomenete si na definici slova DHCP?

Klíčová slova: význam slova, popis, význam, vlastnosti, lexikon, etymologie, co znamená, odborný výraz, termín, definice, Ektomorf, význam pojmu, pojem, heslo, přesný výraz, wiki

Pojem Ektomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít termín Ektomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Ektomorf na Youtube

Najít pojem Ektomorf na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ektomorf ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ektomorf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ektomorf například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ektomorf

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf se nachází v sekci Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ektomorf i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?