Kdo je to?
Kdo je to Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rasista? Lidé, vlastnosti

Rasista

Co znamená a jaký je význam slova Rasista?

Rasista je zastánce ideologie rasismu a jejího teoretického základu. Podle této ideologie se sociální skupiny dělí podle ras na nadřazené a podřazené, takže dochází k nerovnostem ve společenském postavení. Ty jsou založeny na biologických rozdílech mezi lidskými rasami. Rasismus ve své současné podobě vznikal již v období romantismu.
Byl protikladem teorií zdůrazňujících občanskou rovnost a souvisel i s darwinovskými teoriemi. Základem rasistických teorií je tvrzení, že v různých geografických podmínkách se různé rasy a etnika vyvíjely odlišně, což podmínilo jejich vlastnosti, dovednosti a schopnosti. Negativním dopadem rasismu je diskriminace, rasová segregace a případná likvidace skupin považovaných za podřadné.Kdo je to Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rasista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Rasista? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pranostika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Družice? Víte, co je to Holandská káva? Znáte termín Vitamín A?

Klíčová slova: vlastnosti, vlastnosti, wikipedie, přesný význam, wiki, heslo, přesný výraz, etymologie, význam, přesný výraz, formulace, původ slova, význam slova, Rasista, popis, odborný výraz

Pojem Rasista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Rasista ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Rasista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Rasista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Rasista ve Wikipedii

Najít pojem Rasista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rasista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rasista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rasista? Definice pojmu Rasista je v kategorii Vlastnosti

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.