Kdo je to?
Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Rasista?

Co znamená a jaký je význam slova Rasista?

Rasista je zastánce ideologie rasismu a jejího teoretického základu. Podle této ideologie se sociální skupiny dělí podle ras na nadřazené a podřazené, takže dochází k nerovnostem ve společenském postavení. Ty jsou založeny na biologických rozdílech mezi lidskými rasami. Rasismus ve své současné podobě vznikal již v období romantismu.
Byl protikladem teorií zdůrazňujících občanskou rovnost a souvisel i s darwinovskými teoriemi. Základem rasistických teorií je tvrzení, že v různých geografických podmínkách se různé rasy a etnika vyvíjely odlišně, což podmínilo jejich vlastnosti, dovednosti a schopnosti. Negativním dopadem rasismu je diskriminace, rasová segregace a případná likvidace skupin považovaných za podřadné.Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Tento text (Rasista) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Biosféra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kurzíva? Víte, co je to Úhelník? Víte co je Zpětná vazba?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, kdo je Rasista?, vlastnosti, synonymum, původ slova, pojem, wiki, lexikon, termín, význam, význam pojmu, kdo to je, Rasista

Pojem Rasista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rasista v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Rasista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Rasista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rasista ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Rasista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Rasista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rasista? Kdo to byl Rasista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rasista? Definice pojmu Rasista je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.