Kdo je to?
Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Rasista?

Co znamená a jaký je význam slova Rasista?

Rasista je zastánce ideologie rasismu a jejího teoretického základu. Podle této ideologie se sociální skupiny dělí podle ras na nadřazené a podřazené, takže dochází k nerovnostem ve společenském postavení. Ty jsou založeny na biologických rozdílech mezi lidskými rasami. Rasismus ve své současné podobě vznikal již v období romantismu.
Byl protikladem teorií zdůrazňujících občanskou rovnost a souvisel i s darwinovskými teoriemi. Základem rasistických teorií je tvrzení, že v různých geografických podmínkách se různé rasy a etnika vyvíjely odlišně, což podmínilo jejich vlastnosti, dovednosti a schopnosti. Negativním dopadem rasismu je diskriminace, rasová segregace a případná likvidace skupin považovaných za podřadné.Kdo je to, byl Rasista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rasista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rasista s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova SAP? Znáte pojem Kontrolní hlášení? Znáte pojem Google? Víte, co je to Přísudek?

Klíčová slova: etymologie, heslo, informace, wiki, slovo, vysvětlení, pojem, synonymum, přesný výraz, původ slova, význam, vlastnosti, kdo je Rasista?, popis, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Rasista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rasista? Kdo to byl Rasista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rasista? Definice pojmu Rasista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Rasista i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.