Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je George Lucas? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kiwano? Víte, co je to Mikroekonomie? Víte co je Alergie? Rozumíte pojmu Alexie?

Klíčová slova: George Lucas, popis, formulace, význam pojmu, slovo, wiki, heslo, informace, přesný význam, kdo to je, pojem, etymologie, význam slova, termín, kdo je George Lucas?, přesný výraz

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu George Lucas

Zkusit najít George Lucas ve Wikislovníku

Vyhledat slovo George Lucas ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Lucas ve Wikimedia Commons

Najít výraz George Lucas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je George Lucas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas je v sekci umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka George Lucas třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.