Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou George Lucas sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Znáte termín Chorizo? Víte co je Šalotka? Víte, co je to Penále?

Klíčová slova: lexikon, wiki, vysvětlení, přesný výraz, co znamená, definice, původ slova, odborný výraz, přesný význam, termín, co je to George Lucas?, pojem, George Lucas, popis, popis, umělci

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu George Lucas

Najít výraz George Lucas ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo George Lucas ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Lucas ve Wikimedia Commons

Hledat pojem George Lucas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to George Lucas?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas patří do sekce umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Lucas třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.