Kdo je to?
Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je George Lucas?

Kdo je George Lucas? Životopis, informace, biografie, umělci

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou George Lucas sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Znáte pojem Úniková hra? Víte co je Mohyla? Vzpomenete si na definici slova Karpální tunel?

Klíčová slova: datum narození, umělci, kdo je George Lucas?, životopis, wikipedie, národnost, George Lucas, vysvětlení, informace, wiki, kde se narodil George Lucas?, osobnosti, osobnost, kdy se narodil George Lucas?, biografie, místo narození

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu George Lucas zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo George Lucas ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi George Lucas na Google obrázcích

Najít pojem George Lucas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo George Lucas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo George Lucas ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Lucas

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas se nachází v kategorii Umělci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka George Lucas řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.