Kdo je to?
Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

George Lucas

Kdo je George Lucas? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Zaujala vás biografie osobnosti George Lucas? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Fixní plat? Vzpomenete si na definici slova Fortnite? Víte co je Tantrická masáž? Vzpomněli byste si na význam slova Youtube?

Klíčová slova: kdy se narodil George Lucas?, život, vysvětlení, informace, umělci, narození, kdo je George Lucas?, George Lucas, popis, osobnosti, biografie, místo narození, osobnost, umělci, životopis, wiki

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu George Lucas lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi George Lucas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem George Lucas na Google obrázcích

Vyhledat pojem George Lucas na Google.cz

Vyhledat termín George Lucas ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi George Lucas ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je George Lucas? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas patří do kategorie Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka George Lucas kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.