Kdo je to?
Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je George Lucas?

Kdo je George Lucas? Životopis, informace, biografie, umělci

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Zaujala vás biografie osobnosti George Lucas? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Vzpomenete si na definici slova Tuberkulóza? Víte co je Epigram? Vzpomněli byste si na význam slova Lustrační osvědčení?

Klíčová slova: kdo je George Lucas?, kdy se narodil George Lucas?, kde se narodil George Lucas?, wikipedie, umělci, George Lucas, lexikon, George Lucas, biografie, popis, život, osobnosti, informace, wiki, zajímavosti, osobnost

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz George Lucas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi George Lucas ve Wikipedii

Zkusit najít výraz George Lucas na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo George Lucas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je George Lucas? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas se nachází v kategorii Umělci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka George Lucas dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.