Kdo je to?
Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je George Lucas?

Kdo je George Lucas? Životopis, informace, biografie, umělci

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je George Lucas? Životopis George Lucas, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Zaujala vás biografie osobnosti George Lucas? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Znáte pojem Molitan? Víte co je Eradikace? Vzpomenete si na definici slova Remise?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodil George Lucas?, životopis, George Lucas, osobnosti, místo narození, biografie, osobnost, národnost, umělci, umělci, vysvětlení, narození, kdy se narodil George Lucas?, zajímavosti, wiki

Pojem George Lucas je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Lucas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín George Lucas ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz George Lucas ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín George Lucas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem George Lucas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Lucas například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to George Lucas?

Právě jste zjistili Kdo je to George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas je v kategorii Umělci

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka George Lucas kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.