Kdo je to?
Kdo je to Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domovník? Lidé, profese

Kdo je to Domovník?

Co znamená a jaký je význam slova Domovník?

Domovník je člověk, který má na starosti obytný dům. V rámci své činnosti zodpovídá za zajištění čistoty a pořádku v celém domě i přiléhajících prostorách, na úklid dohlíží nebo ho sám vykonává. Provádí také drobnější opravy nebo údržbu, na složitější výkony zajišťuje odborné pracovníky.
Kontroluje provozní podmínky a v případě zjištění nedostatků okamžitě zajišťuje nápravu. Dbá na dodržování domovního řádu a bezpečnostních pokynů a případných dalších ustanovení. Může také manipulovat s palivy při zajištění vytápění a dohlíží na spravedlivé využívání společných prostor. Domovník by měl mít střední vzdělání s výučním listem.Kdo je to Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domovník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Domovník? Pak se podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Robot? Znáte definici termínu Australský fotbal? Vzpomněli byste si na význam slova Bit? Pamatujete si definici pojmu Fake?

Klíčová slova: popis, termín, původ slova, definice, Domovník, lexikon, informace, odborný výraz, profese, heslo, význam slova, formulace, profese, Domovník, přesný výraz, synonymum

Pojem Domovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Domovník ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Domovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Domovník na Youtube

Zkusit najít slovo Domovník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Domovník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Domovník například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Domovník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Domovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domovník? Definice pojmu Domovník je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).