Kdo je to?
Kdo je to, byl Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domovník? Lidé, profese

Kdo je to Domovník?

Jaký je význam slova Domovník? Co to znamená?

Domovník je člověk, který má na starosti obytný dům. V rámci své činnosti zodpovídá za zajištění čistoty a pořádku v celém domě i přiléhajících prostorách, na úklid dohlíží nebo ho sám vykonává. Provádí také drobnější opravy nebo údržbu, na složitější výkony zajišťuje odborné pracovníky.
Kontroluje provozní podmínky a v případě zjištění nedostatků okamžitě zajišťuje nápravu. Dbá na dodržování domovního řádu a bezpečnostních pokynů a případných dalších ustanovení. Může také manipulovat s palivy při zajištění vytápění a dohlíží na spravedlivé využívání společných prostor. Domovník by měl mít střední vzdělání s výučním listem.Kdo je to, byl Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domovník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domovník? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jeřáb oskeruše? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atrofie? Vzpomněli byste si na význam slova Vegetariánství? Znáte termín Řeřicha?

Klíčová slova: lexikon, definice, kdo to je, co je to Domovník?, přesný výraz, termín, profese, původ slova, přesný význam, heslo, wiki, etymologie, popis, synonymum, slovo, pojem

Pojem Domovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Domovník ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Domovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Domovník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Domovník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Domovník například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Domovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Domovník? Kdo to byl Domovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domovník? Definice pojmu Domovník je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).