Kdo je to?
Kdo je to, byl Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domovník? Lidé, profese

Kdo je to Domovník?

Jaký je význam slova Domovník? Co to znamená?

Domovník je člověk, který má na starosti obytný dům. V rámci své činnosti zodpovídá za zajištění čistoty a pořádku v celém domě i přiléhajících prostorách, na úklid dohlíží nebo ho sám vykonává. Provádí také drobnější opravy nebo údržbu, na složitější výkony zajišťuje odborné pracovníky.
Kontroluje provozní podmínky a v případě zjištění nedostatků okamžitě zajišťuje nápravu. Dbá na dodržování domovního řádu a bezpečnostních pokynů a případných dalších ustanovení. Může také manipulovat s palivy při zajištění vytápění a dohlíží na spravedlivé využívání společných prostor. Domovník by měl mít střední vzdělání s výučním listem.Kdo je to, byl Domovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domovník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domovník? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Silikon? Vzpomenete si na definici slova Blue ray? Vzpomněli byste si na význam slova Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, kdo je Domovník?, informace, kdo to je, co znamená, definice, co je to Domovník?, etymologie, význam, původ slova, popis, heslo, přesný význam, lexikon, pojem

Pojem Domovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Domovník

Vyhledat slovo Domovník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Domovník na Youtube

Najít heslo Domovník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Domovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Domovník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Domovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Domovník? Kdo to byl Domovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domovník? Definice pojmu Domovník je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.