Kdo je to?
Kdo je Katherine Heigl? Životopis Katherine Heigl, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Katherine Heigl?

Kdo je Katherine Heigl? Životopis, informace, biografie, herectví

Katherine Marie Heigl je americká filmová a seriálová herečka, modelka. Heigl se narodila v hlavním městě USA, ve Washingtonu, do rodiny manažerky a finančního manažera. Měla další tři sourozence, ze kterých byla Katherine nejmladší. Rodina se postupně stěhovala do Virginie, poté do Denveru a nakonec se usadili ve státě Connecticut v městečku New Canaan, kde Heigl prožila větší část svého dětství. Když měla 8 let, zemřel její bratr Jason na následky zranění, které utrpěl při dopravní nehodě. Rodina poté darovala jeho orgány a konvertovala k Církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů (Mormoni).
Katherine se brzy začala věnovat modelingu. První smlouvu podepsala s modelingovou agenturou Wilhelmina Models. Jako modelka se objevila v módních časopisech Lord Taylor a Sears. V dospělosti se objevila na obálkách časopisů jako Vanity Fair, Cosmopolitan nebo Maxim. Díky modelingu se dostala i na televizní obrazovky do reklamy na cereálie Cheerios. Heigl se záhy rozhodla pro hereckou kariéru a debutovala ve 14 letech v romantickém dramatu Této noci roku 1992. Díky své kráse si nejvíce zahrála v romantických filmech a komediích. Mezi její úspěšné snímky patří King of the Hill (1993), dceru francouzského herce Gérarda Depardieu si zahrála v komedii Můj táta hrdina (1994), s hercem Stevenem Seagalem si zahrála v akčním snímku Přepadení 2: Temné území (1996), Valentine (2001), Side Effects, Bláznivá olympiáda (2005), Caffeine (2006), Zbouchnutá (2007), Chceš mě, chci tě (2009), Pod jednou střechou (2010). Svůj hlas propůjčila animovanému filmu Velká oříšková loupež (2014) a pokračování Velká oříšková loupež 2 (2017).
Heigl si zahrála také v amerických seriálech Roswell (1999-2002), Chirurgové (2005-10), Ve službách CIA (2014-15), Kravaťáci (2018-19) a Cesta svatojánských mušek (2021).
Se svým manželem adoptovali roku 2009 holčičku Leigh Naleigh Mi-Eun Kelley z Jižní Koreje a v roce 2012 holčičku Adalaide Marie Hope Kelley z USA. V roce 2016 se jim narodil jejich první syn Joshua Bishop Kelley, Jr.Kdo je Katherine Heigl? Životopis Katherine Heigl, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Katherine Heigl

Národnost: americká
Datum narození: 24. 11. 1978
Místo narození: Washington, D.C., USA

Popis osobnosti Katherine Heigl můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Monopol? Víte, co je to Národní park? Pamatujete si definici pojmu Sekt? Rozumíte pojmu Starý zákon?

Klíčová slova: informace, osobnosti, Katherine Heigl, místo narození, osobnost, herectví, kdo je Katherine Heigl?, herectví, kde se narodila Katherine Heigl?, Katherine Heigl, vysvětlení, národnost, narození, popis, životopis, zajímavosti

Pojem Katherine Heigl je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Katherine Heigl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Katherine Heigl ve Wikipedii

Vyhledat termín Katherine Heigl ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Katherine Heigl na Youtube

Hledat slovo Katherine Heigl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Katherine Heigl například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Katherine Heigl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Katherine Heigl? Kdy se narodila Katherine Heigl? Kde se narodila Katherine Heigl? Katherine Heigl je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Katherine Heigl řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katherine Heigl i v jiné kategorii než je herectví.